El ele tutuşma şekilleri ve anlamları

Sizin el tutuşma şekliniz nasıl? İlişkiniz hakkında bunları göz önünde bulundurmayı unutmayın!

El ele tutuşma şeklinizin bir anlamı var!

Sevgilinin elini tutarak yürümenin ne kadar harika olduğunu bütün aşıklar bilir. 

 Farkında olmuyor olabilirsiniz ama el tutuşma şekliniz, ilişkiniz ve nasıl bir çift olduğunuz hakkında çok şey söylüyor. Sizi farklı el tutuşma şekillerinin ardındaki gerçek anlamı bulmaya davet ediyoruz. Yani sorumuz şu, siz nasıl el ele tutuşuyorsunuz? Hiç dikkat ettiniz mi?

 

1- İç içe bakan avuç iç

 

 

 

Sevgilinizle bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, sizin sevginiz şefkate dayanıyor ancak ilişkiniz pek de tutkulu değil. Aynı zamanda, avuç içi aşağı bakan kişi ilişkide daha güçlü bir kişiliğe sahip. Bu kişi genellikle ilişki içinde daha inisiyatifli ve kararlıdır.

 

2- Birbirine geçen parmaklar 

 

 

Parmakların sarılması ve avuç içinin birbirine değmesi şeklindeki el tutuşması tutkulu bir ilişkiyi ve iki kişi arasında güçlü bir bağlantı olduğunu sembolize eder. Burada sevgililerin birbirinin elini sıkıca tutması önemlidir. Ellerden biri çok rahat olursa bu iyiye işaret değildir. 

 

3- Tek parmak tutuşma

 

 

Bu el tutma şekli her iki tarafın da bağımsızlığına düşkün olduğu anlamına gelmektedir. Bu tür çiftler birbirlerinin alanlarına  ve mahremiyetine saygı göstermeyi bilir.  

 

4- Diğer bir el ile "Destek" 

 


 

Bir diğer elinizi destek gibi kullanırsanız, genellikle ikinizin arasındaki hislerin ciddileştiği anlamına gelir. Ne yazık ki, her zaman olumlu bir işaret değildir: aynı zamanda bu sevdiğinizi sahiplendiğiniz anlamına da gelmektedir. 

 

5- Bağlantılı kol 

 

 

 

Ellerini bu şekilde tutuşan çiftler, genellikle bir sosyal etkinliğe katılanlar arasında görülür. Bununla birlikte, her gün bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, sevgilinizi sahiplenmeye çalışıyorsunuz ya da ilişkinizde güvensizlik hissediyorsunuz. 

 

6- Parmak tutuşarak ve hafifçe elini çekmek 

 

 

Bu, çiftin ortak fikirlerinin ve hislerinin olmadığını gösterir. Ayrıca bir kişinin ilişki rutininden bıktığının bir işaretidir.

 

7- El tutuşmadan  

 

 

Eşiniz elinizi tutmaktan kaçınırsa, size özel yaptığı bir durum olduğunu düşünmeyin. Bununla birlikte, utangaçlık veya mahremiyet isteğini de gösterebilir. Anında karar vermeyin ve ilişkinizdeki diğer işaretleri gözlemleyin. Muhtemelen endişelenmenize gerek yoktur.

 

Uyku pozisyonları ve anlamları nelerdir?
+17
Başınızı göğsüne koyuyorsanız Başınızı göğsünde dinlendiriyorsanız, uyurken bile kalp atışlarını duyabilirsiniz. Bu var olan en romantik sarılma pozisyonlarından birisidir. Eğer partnerinizle bu şekilde uyumayı tercih ediyorsanız, sizi korumaya ve güvende hissetmenizi sağlamaya çalışıyor demektir. Sizi dünyadaki tüm kötülüklere karşı korumaya hazır olduğunu gösterir.
 

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  19 Kasım 2017 Pazar 15:45

  güzel

  Cevapla
 •  
  03 Temmuz 2019 Çarşamba 22:43

  dimi

 •  
  05 Temmuz 2017 Çarşamba 15:29

  Yeşim abla merhaba benim annem ve babam sürekli küsüyorlar sonra barışıyorlar bu sefer yine küstüler barışacak gibi görünmü yorlar konuşmuyorlar tatil geldi hep evde duruyoruz tartışmanın nedeni para babamın parası bitiyor annemden istiyor annem yetini kendine diyot vermiyor kızıyor ne yapayım

  Cevapla
 •  
  27 Nisan 2018 Cuma 14:30

  bak canim boyle sohbetler ev icinde yapilamli babaninda parayi cok harcamamasi gerekk insallah barisirlar


 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön