Erkek arkadaşınızın sizden utandığını gösteren 8 işaret!

Sizden utanıyor mu? Şüpheleriniz mi var?

Erkek arkadaşınızın sizden utandığını gösteren 8 işaret!

Böyle bir şey gerçekten olabilir mi? Sizden utanıyor mu? Şüpheleriniz mi var?

 

İşte erkek arkadaşınızın sizinle olan birlikteliğinden utandığını gösteren işaretler:


Sizi kız arkadaşı olarak tanıştırmıyorsa

Sizi insanlarla tanıştırıyor mu? Tanıştırmaya kalktığı zamanlarda ‘kız arkadaşı’ olarak mı tanıtıyor? Eğer öyle yapmıyor ise bu utandığına dair bir ipucu olabilir. Sizin kız arkadaşı olmasından gurur duyacak bir adamı hak ettiğinizi düşünmüyor musunuz? Kendinize olan saygınızı yitirmeden önce onunla bu konuyu açıkça konuşmalı ve muhtemelen ilişkiyi sonlandırmalısınız.

Başkalarının içinde sizi görmemezlikten geliyorsa

Birlikte dışarı çıktığınız zamanlarda, yanınızda ve hatta elinizi tutarak yürümek yerine önünüzden ya da arkanızdan mı gidiyor? Sizinle konuşmaktan bile kaçınıyor mu? Peki bu nasıl oluyor da sizi rahatsız etmiyor ya da harekete geçirmiyor?

İlişki durumu

Her ne kadar dünyanın sonu değilse de Facebook’ta “ilişki durumu”nu değiştirmek istememesi bir diğer işaret olabilir. Bunu anlamsız ya da çocukça bulduğunu söyleyebilir ama en azından sizi ikna etmek için mantıklı bir açıklama yapabilmeli.

Genellikle loş restoranları tercih ediyorsa

Tercih ettiği restoranlar her zaman karanlık ya da loş mekanlar mı oluyor? Yeterince ışık yok mu? İlk birkaç sefer bu size romantik gelecek olsa da bir ritüele dönüşürse şüphelenmekte fayda var. Sizinle görünmekten mi çekiniyor ya da daha kötüsü sizi kendisi bile mümkün olduğunca az mı görmek istiyor?

Hiç dışarıda buluşmuyorsanız

Sürekli olarak sizin ya da onun evinde mi randevulaşıyorsunuz? Hala bir kez bile dışarı çıkmadınız mı? Bunu gündeme getirdiğinizde bir şekilde konuyu değiştiriyor mu? Sizce de tuhaf değil mi? Niçin tuhaf davrandığını ona da sormak istemez misiniz?

Fiziksel etkileşim

Birlikte dışarıda vakit geçirdiğiniz zamanlarda, duygusal yakınlık gösteriyor mu? Elinizi tutuyor mu? Yanağınıza ani bir öpücük konduruyor mu? Gözlerinizin içine bakarken gözleri parlıyor mu? Bunların hiç birini yapmıyor ise neden sizinle hala birlikte olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz, en azından sormanızı öneririz.

Arkadaşlarınızla tanışmıyorsa

Haftalardır sevgilinizi arkadaşlarınız ile bir araya getirmek için uğraşıyorsunuz ama o sürekli bahaneler buluyor ve bu görüşmeyi erteliyor. Bunun çekingenlikle alakası olduğunu sanmıyoruz, ya siz?

Arkadaşları ile tanıştırmıyorsa

Ve elbette sizi kendi arkadaşları ile bir araya getirmemesi de başka bir işaret olabilir. Arkadaş olarak tercih ettiği insanları bilmek ve onlarla vakit geçirmek sevgilinizi gerçekten tanımanız için önemli bir basamaktır. Onlarla sizin de mutlaka arkadaş olmanız gerekmez ama tanışmanız doğal süreçtir. Tanıştınız mı?

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  19 Ocak 2018 Cuma 14:08

  utanıyoooooooooo

  Cevapla
 •  
  04 Nisan 2019 Perşembe 20:13

  eminmisiinnn

 •  
  13 Kasım 2016 Pazar 19:06

  utanmıyokiiii

  Cevapla

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön