Erkeklere küçük hediyeler

Küçük sürprizler hayatı güzelleştirir. Eğer doğru seçerseniz, sevdiğinize alacağınız ufak hediyeler, onun sandığınızdan fazla hoşuna gidecektir.  

Sevgiliye küçük hediyeler

Erkeklere hediye seçmek daima daha zormuş gibi gelir; yanlış! Küçük gibi görünen anlamlı hediyeler, doğru zamanlama ile onu çok sevindirecek...

 

 

 

Maket helikopter, uçak

Aksiyon filmlerini erkeklerin sevmesinin macera tutkusuyla bir ilgisi olmalı! Ona alacağınız maket helikopter veya uçak masasında, odasında görünür bir yerde duracaktır.

 

 

Fener

Erkeklerin mayasındaki macera tutkusunun önemli aksesuarlarından biri de fenerdir. Ona cebinde, çantasında taşıyabileceği ufak bir fener verdiğinizde mutlu olacaktır.

 

 

 

Oyuncak motosiklet

Çocukluğunda kendini motosiklet üzerinde hayal etmemiş kaç erkek vardır? Bu oyuncağı bir kenara koymayacağından emin olun.  

 

 

Anahtarlık

Ucunda sevdiği bir film veya çizgi film kahramanının bulunduğu anahtarlığı severek kullanacaktır. Taraftarı olduğu futbol takımının renklerinde bir anahtarlık da sandığınızdan fazla hoşuna gidebilir.

 

 

Açacak

Çok fonksiyonlu bir açacak da uygun bir hediye olabilir. Hem anahtarlık hem açacak, hem çakı açacak, hem çakmak hem açacak gibi.

 

 

Şans bilekliği

Eğer takı takmaktan hoşlanan biriyse, özel anlamı olan bir bilekliği mutlaka takacaktır. Şans getiren bir bilekliğe kim hayır der ki?

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön