Hedef: Aynı anda orgazm olmak!

Cinsel birlikteliğinizde ulaşabileceğiniz en son haz noktası; partnerinizle birlikte orgazm olmak!

Hedef: Aynı anda orgazm olmak!

Pek çok kadın orgazm olma sorunu çekerken, diğer bir bölüm ise defalarca orgazm olabilmenin keyfini sürüyor bir diğer bölüm ise partnerleriyle aynı anda orgazm olarak bu anın tadını doyasıya çıkarıyor.

 

Aynı anda orgazm olmak kimi çiftler için cinsel ilişkiyi renklendirmek için gerekli görülse de kimileri  gereksiz bir zorlama olduğunu ve aradaki duygusallığı yok ettiğini düşünüyor.

 

Aynı anda orgazm olmanın yolu ise öncelikle çiftlerinin birbirleriyle olan uyumundan geçiyor,.

 

Eş zamanlı orgazm olabilmek için yapılması gerekenler:

 

Çifler arası uyum: Aynı anda orgazm olabilmek için, partnerinizle aranızdaki iletişimin kuvvetli olması gerekiyor. Birbirinizin hareketlerinden tam olarak ne durumda olduğunuzu anlayabilmeli ve karşılıklı birbirinizi yönlendirmelisiniz.

 

Aynı anda nefes kontrolü: Parterinizle aynı anda nefes alıp verişlerinizi eşitleyin. Böylelikle birlikte aynı anda aldığınız nefeslerden etkilenerek, tahrik olmanız artacaktır.

 

Tekrar edeceğiniz bir cümle seçin: Kulağına sürekli olarak fısıldayacağınız bir kelime veya cümle ile parterinize orgazm olmaya yaklaştığınızı belli edin. Böylelikle hedefe aynı anda ulaşmak için tekrarladığınız sözlerinizi bir emir olarak algılayacaktır.

 

Orgazm taklidi yapmayın: Eş zamanlı orgazma ulaşmak istiyorsanız kesinlikle orgazm taklidi yapmamalısınız. Uyarılma anıyla beraber artan adrenalin ve kan dolaşımı sayesinde orgazm olmaya yaklaştığınız an parterinizi hızlı veya yavaş olması yönünde yönlendirin, karşılıklı olarak orgazm anınızı kontrol altına alarak bu süreyi uzatabilir ve aynı anda orgazma ulaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Evlilik Hazırlıkları - Çeyiz ve bohça
  Evlilik Hazırlıkları - Çeyiz ve bohça

  Süresi : 17:33 İzlenme : 0

 • Su, tuz, sirke ritüeli
  Su, tuz, sirke ritüeli

  Süresi : 03:27 İzlenme : 0

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön