Sensiz, sessiz ölüm

Sensiz, sessiz ölüm

Şu an ne kadar isterdim yüreğime bıçaklar saplamayı, ölüp yok olmayı. Anlamıyorsunuz, hayır. Anlamayacaksınız. Anlamadınız. Anlamazsınız da. Bir tek ben biliyorum hissettiklerimi, kaç kere öldüğümü, kaç kere gömüldüğümü, yerin dibine kaç kere girdiğimi... Silemediklerim beni sildi. Neden yapamadım Allah’ım? Ben neden yapamadım? Her durumun suçlusuyum. Her şeyin sorumlusuyum. İsteyerek veya istemeyerek. Öyleyim işte, öyle... Ruhumdan anlayın istiyorum, anlaşılmak isterken suçluyum.

 

Bir bıçak yarasını da sen verme istedim, senin yaran en çok kanayan oldu. Kan kaybından ölüyorum. Ölüyorum diyorum, keşke ölsem gerçekten. Gerçek anlamda... Senden daha az acıtacaktır gittiğim yer. Hayatta en sevdiğiniz insan bile istemiyor sizi. Bu ne demek? Yoksunuz demek. YOK... Anlamı yok demek. Anlamsız...

 

Şu saçma not defterine daha ne kadar dökebilirim içimdekileri? Sığdırabilir miyim buraya yangınlarımı, yandıklarımı? Bir parça alsan olmaz mıydı? Sadece bir parça bile beni rahatlatırdı. Hiç mi olmazdı? Yere göğe sığdıramadığım kalbim, duygularım, öfkem... Sığamadı, yağmur olup yağdı. Bardaktan boşalırcasına hem de. Şimşekler çaktı, gök gürledi. Bir nebze olsun ıslanmaz mıydın? Dinemedim ben. Dolu olup seni incitmek istemedim, yağmurun oldum. Islanmak istemedin.

 

Beni sellere terk ettin. Bir su kütlesi beni aldı götürdü şimdi. Neredeyim bilmiyorum ama seni hala bekliyorum. Beni bul. Artık dayanamıyorum. Sanırım son nefeslerimi veriyorum. Zaten yüzme bilmiyorum. Kendimi yavaş yavaş bırakıyorum. Çamurlu, derin sulara... Temennim beni sana getirmesi. Sen bana gelmeyeceksin, orası belli.

Nefessiz, sensiz, kimsesiz... Bir tek bana sarıldığın anda yalnız olmuyorum. Bırakınca hep yalnız. Bana bile ağır gelen duygularımı taşımanı bekliyorum. Afedersin sevgilim. Umarım yakın zamanda benden kurtulmuş olursun, ölmüş olurum yani. O zaman seni üzmeden sevebilirim. Sen duymadan sana kızabilirim. Sen görmeden seni görebilirim. Sen hissetmeden seni öpebilirim. Geceleri yanına gelebilirim. Üzerini açtığında örtebilirim. Sabaha kadar seni izleyebilirim. 

 

Sen bilmezsin, ben ölünce de seni severim.

 

özidem_

***

 

Siz de yazınızı gönderin, yayınlayalım

HTHayat.com Okur Blogu herkese açık!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön