05 Eylül 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Merkür düzeliyor!

Bugün Merkür düzelmeye başlıyor. İletişim sıkıntılarımızı geride bırakıyoruz. Yalnız devreye giren Güneş - Neptün karşıtlığıyla, zehirlenmelere, enfeksiyonel hastalıklara karşı dikkatli olalım. Bir yandan da hayatımızda yanılgılara, sorunlara ve aldanmalara karşı hazırlıklı olmalıyız. Gerçekçilikten uzaklaşmayalım. Yine bugün Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber enerjimiz iş alanlarımıza ve sağlığımızla ilgili konulara kaymaya başlıyor. İşimizde mücadelelerimiz artabilir, kendimizi hizmet ettiğimiz alanlarda göstermek isteyebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: İletişiminiz rahatlamaya başlayacak. Bu tarihte iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılar veya aldanmalar ortaya çıkabilir. Bazı durumların ve karşınıza gelecek olan olayların sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin.

 

Boğa Burcu: Artık daha rahat bir iletişim içine giriyorsunuz. Ayrıca sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Önemli görüşmelerden kaçının.

 

İkizler Burcu: İletişiminizde ve hayatınızda daha rahat harekete geçeceğiniz bir dönem olacak. Yalnız iş hayatınızdaki karmaşanın veya belirsizliğin aile ortamlarınızda sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Başkalarının fikirlerine çok fazla güvenmeyin.

 

Yengeç Burcu: Merkür düzeliyor. İletişiminizde daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem. Yalnız fikirlerinizde kafanız karışık olabilir. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira kolay etkilenmelere açık olacaksınız.

 

Aslan Burcu: İletişiminizde daha açık ve net olmaya başlıyorsunuz. Yalnız parasal konularda anlaşmalarda aldanmalara karşı gözünüzü dört açın. Yine bir banka işiniz, ödemeniz varsa, borç alacaksınız, şartların gerçekçiliğini iki kez gözden geçirin.

 

Başak Burcu: Merkür düzeliyor, iletişimsel olarak rahatlasanız bile hala karşılaştırmalarınız yüksek olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışları kafanızı karıştırabilir, aldanmalara dikkat.

 

Terazi Burcu: İletişiminiz rahatlarken, bir yandan da enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda sorunlara veya bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Birlikte çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

 

Akrep Burcu: Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal meclislerde bazı kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermemeye çalışın. Sosyal ortamlarda bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir.

 

Yay Burcu: Merkür düzeliyor. İletişiminizde rahatlamalar görülebilir. Yine de aile ortamlarınız, iş hayatınızda sizi yanıltabilir. Anne- baba ilişkilerinizde yanılgılar ve aldanmalar söz konusu olabilir.

 

Oğlak Burcu: Merkür düzeliyor. İş alanlarınızın rahatladığını görebilirsiniz. Yalnız kafanızda bazı karışık durumlar söz konusu. Yakın çevrenizin görüşlerinizi bulandırmasına ve sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

 

Kova Burcu: Merkür düzeliyor, iletişimsel olarak rahatlayacaksınız yalnız maddi konularda önemli kararlar vermeyin, aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Özellikle ortaklaşa para işleriniz veya banka işleminiz varsa başka birgün yapmaya çalışın.

 

Balık Burcu: Merkür düzeliyor. İletişim sıkıntılarınız geride kalmaya başlıyor yalnız hayatınızdaki kararsızlıklar ve karmaşalar, özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da siz sevdiğiniz insanı yanlış yönlendirebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön