29 Haziran 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova günlük burç yorumunuzu yazdı...

29 Haziran günlük burç yorumunuz

Bugün Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz. Sevdiklerimize karşı mükemmelliyetçi tavırlardan, eleştiriden kaçınalım.

 

Hande Kazanova'dan burçların günlük burç yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınız aktif olacak. Ailenizdeki insanlarla bazı fikirlerinizde heyecanlı olsanız bile yapılması gereken işlerinizi tamamlamadan içiniz rahat etmeyebilir.

 

Boğa Burcu: Değişikliklere açık bir gün olmasına rağmen bugün riskten kaçının ve hislerinize, tahminlerinize çok güvenmeyin. Yakın çevrenizdeki insanlar için birşeyler yapmak isteyebilirsiniz.  Aktivitelere yer açın.

 

İkizler Burcu: Bugün eviniz ve daha çok ailenize vakit harcamak ve zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yuvanız için yapacağınız konuşmalarda sevdiklerinizden destek görmek hoşunuza gidebilir.

 

Yengeç Burcu: Geleceğinize dair planlar yapmadan önce, işlerinizin sağlamlığını kontrol etmelisiniz. İletişime dayalı işleriniz hız kazanırken, kolay ve hızlı programlar içine girebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün parasal konular, harcamalar ve para alışverişleriniz ön planda olacak. Etrafınızda olup bitenlere karşı merakınız yüksek olabilir.  Maddi konularda büyük hayaller kurmadan önce, şartların netleşmesini bekleyin.

 

Başak Burcu: Bugün kendi kişisel alanınızı, sosyal ortamlarınızdaki insanlarla kesiştirebilir, arkadaşlarınızla güzel planlar içinde olabilirsiniz. Aile sorumluluklarınız gün içinde duygusal sorunlar yaşatabilir.

 

Terazi Burcu: Bugün değişik yer ve ortamlarda bulunacaksanız oradaki insanlarla bazı fikir ayrılıklarına açık olabilirsiniz. Yine de olayları toparlamak bugün daha kolay olabilir. Duyduklarınız sizi hemen aşağıya çekmesin.

 

Akrep Burcu: Katılacağınız bazı aktivitelerde  parasal anlaşmazlıklara dikkat. Seyahate dayalı güzel gelişmeler, heyecanlı oluşumlar sizi mutlu edebilir. Fikirlerinizdeki anlaşmazlıkları ve iç çelişkilerinizi başkalarına yansıtmayın.

 

Yay Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın bazı fikirlerini kalabalık ortamlarda pek de benimsemeyeceksiniz. Keyfinizi kaçıracak her şeyden uzak durmaya çalışın. Etrafınızda olup bitenleri bugün farklı gözlerle görebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Çalışıyorsanız iş hayatınızda bazı fikir ayrılıkları sizi mutsuz etmesin, Özel yaşantınızda bu aralar dengeyi sağlamak zor olsa bile, değişik yerler ve ortamlar size bunu sağlayabilir.

 

Kova Burcu: Bir yandan çok çalıştığınız bir yandan da hayatın keyfini çıkarmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde iç güdüleriniz ve ön sezileriniz doğru çalışıyor.

 

Balık Burcu: Sevdiğinizle yapacağınız bazı konuşmalarda orta yolu bulmak kolay olmayabilir. Bugün önemli tahminlerden uzak durun. Dış ortamlardaki sorumluluklarınız işlerinizi bir üst basamağa taşıyabilir.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön