25 Haziran 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün gökyüzünde neler oluyor?

Bayramın birinci günü, girişimlerimizde ve hareketlerimizde abartılı yönlere dikkat edelim. Kendimizi kontrol etmek, sistemli ve disiplinli davranmak kolay olmayabilir. Bu da en çok yeme, içme konularında abartmamıza neden olabilir. Midemizi çok zorlamamaya çalışalım.

 

Hande Kazanova'dan burçların günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bu kadar çok hareketlilikle hafta sonu ev, aile ve özel hayatınızda disipline olmanız zor olabilir. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde onlara karşı sabırsız olmayın. Bayramı daha çok ailevi ortamlarda karşılaşayacaksınız.

 

Boğa Burcu: Pazar günü, yakın çevrenizle yapacağınız hamlelerde, işlerinizde, hareketlerinizde abartmaya yatkın olabilirsiniz. İletişiminiz hızlı çalışacak, kısa vadeli geziler, ziyaretler gün içinde etkili olabilir.

 

İkizler Burcu: Bu bayram, aşk hayatınıza, ailenize veya çocuklarınıza harcamalarınız artabilir. Abartmadan onları mutlu etmenin yollarını bulmalısınız. Sevdiklerinizle keyifli bir bayram sizi bekliyor.

 

Yengeç Burcu: Bu bayram hareketliliğiniz ve aileniz için bir şeyler yapma arzunuzu abartılı bir şekilde gösterebilirsiniz. Bu konularda disipline olmaktan uzaksınız ve kabınıza sığmayacaksınız. Mide problemlerine dikkat.

 

Aslan Burcu: Enerjinizi yakın çevreniz üzerinde kontrolsüz kullanabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz konularda abartıya kaçmaya da meyilli olacaksınız. Size faydası olacak işlerinizde biraz daha planlı gitmeye çalışın.

 

Başak Burcu: Bu bayram sosyal ortamlarda, toplum içinde harcamalarınız konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Maddi konularda sosyal çevrenize gereksiz cömert davranabilir, kontrolsüz ilerleyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bayramın birinci günü dış ortamlarda hareketlerinizde abartıdan uzak durun, plansız hareket edebilir, kendinizi toplum önünde kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle bağlantılarınız kuvvetli.

 

Akrep Burcu: Bayramın birinci günü dış ortamlarda, seyahat veya tatillerde abartıdan uzak durun, kendinizi kontrol etmek kolay olmayabilir. Gezmekten, dolaşmaktan keyif alabilirsiniz.Özellikle beslenme konusunda aşırıya kaçmayın.

 

Yay Burcu: Bayramın birinci günü, sosyal ortamlarda, parasal harcamalarınız yüksek olabilir, harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir bayram sizi bekliyor.

 

Oğlak Burcu: Bayramın birinci günü özel hayatınızda ve göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla oldukça çoşkulu ve abartılı hareketler içinde olabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

Kova Burcu: Bayramın ilk günü dış ortamlarda, tatilde ve uzak yerlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Hizmet etmek, yapılması gereken işlerle uğraşmak önem kazanabilir, abartmadan yolunuzda ilerleyin.

 

Balık Burcu: Bayramın ilk gününde çocuğunuz, özel hayatınız ve keyfiniz için yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Abartılı davranmaktan uzak durun. Aktivitelerde bulunmak isteyecek, bayramın tadını çıkaracaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön