Kova Burcu Anneleri

Çocuklarının sorunlarına farklı yaklaşımlar getirmeyi ve en ideal şekilde çözmeyi sever.

Kova Burcu Anneleri

Kova Burcu bir anneniz varsa ondan normal anneler gibi davranmasını beklemeyin. Heyecanlı, farklı ve değişik olan anneniz sizi diğer annelerden daha farklı ve kendine has bir metodla büyütmüştür. Zamanın ilerisinde olan bu kadın, ilk başta hayatını çocuğuna göre düzenlemeyi saçma bulabilir. Ama bir kez anneliğin tadına vardığında çocuklarına bildikleri herşeyi öğretmeye hazırdırlar. Annenizle arkadaş olmayı denemeli, onunla herşeyi paylaşmalısınız. Geleneklere bağlı değilmiş gibi gözükse de, onun temel sorunu gelenekler değil, sorgulamadan kabul görülen alışkanlıklardır. Ondan anne gibi anne olmasını beklemeyin, arkadaş gibi davranan anne kavramını kabul edin. Kova burcu anneleri cezalandırmayı sevmez, bunu uygun da bulmaz.

Çocuklarının sorunlarına farklı yaklaşımlar getirmeyi ve en ideal şekilde çözmeyi sever. Körü körüne inanılan bilgi ve başkalarına yapılan haksızlık kova annelerini çileden çıkarabilir. Özgürlüklerini kısmadan yaşanılan annelik her zaman hoşuna gidecektir. Ona sorunlarınızdan bahsedin, düşüncelerini almaya çalışın ama asla onun söylediklerini birebir yapmayın, kendi düşüncelerinizi de ortaya koyun. O zaman bu anne size sonsuza kadar destek olacaktır. Onun için önemli olan şey sizin kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu görmektir.

İşte ünlü kova burcu anneleri:

  • Drew Barrymore 

 

 

Koç Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Boğa Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

İkizlerBurcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Yengeç Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Aslan Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

BaşakBurcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Terazi Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Akrep Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Yay Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Oğlak Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayın

 

Balık Burcu Annelerinin özelliklerini öğrenmek için tıklayınFacebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön