Düşün Aleyna'nın yakasından

Yok tık sayısı, yok klipte alt metin varmış, yok boyundan büyük laflar ediyormuş yeteeeeer Aleyna Tilki'yi bi rahat bırakın ya! Koca koca kadınlar adamlar, sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi car carcar. Ülkeye leş gibi magazin kavgalarını, vıcık vıcık ilişkileri, birbirinin sevgilisini çalmayı kendileri icat etmemiş gibi bir ton saçma argümanla kıza saldırıyorlar. Başka derdimiz kalmadı klipteki sözde pedofil öğelerdeki alt metinleri Zeitgeist belgeseli gibi hazırlayıp sunuyorlar önümüze.

 

Merak etmeyin bu ülkenin sapığında alt metinden anlam çıkaracak akıl yok, nefes alsan yetiyor onlar için. Neyse gelelim konumuza: Aleyna! Şarkı güzel, kız güzel, iki dakika dinleyip eğleneceğiz yok, dinozor popçular kuduza döndüler, bunların yandaş köşe yazarı kankileri de hemen çanak tutuyorlar.

 

Kızın belli ki hayalleri, idealleri, planları var ve büyük ihtimal bi kısmını gerçekleştirecek. Senelerdir rakipleriyle sidik yarıştırmaktan kaliteli ve iyi iş yapmak gibi bir derdi olmayan, piyasa isimler ise emek verilmiş iş görünce deliriyorlar. Birbirinizin saçına yapışıp reklam çekerken iyiydi, daha genç ve başarılısı gelince tutuştu etekler.

 

Valla Aleyna Tilki ile uğraşacağımıza, kendisinin de dahil olduğu yeni neslin beni hayretten hayrete uğratmasını konuşalım. DJ'in önünde LOCA açtırmak için işletmeciye "Para önemli değil istediğiniz kadar şampanya açtırırız" diyen 17'lik çıtır kızı duyunca gözlerim yerimden fırlayacaktı. Daha 17 yaşında ve sadece DJ'in önünde durabilmek için babasının binlerce lirasını gözü kapalı harcamaya hazır!

 

Plajdayız sözde ama hepsinin yüzünde pür makyaj, kombinler yapılmış, saçlar fönlü, marka çantalar localarının üzerinde yerini almış, babişkolardan ek kartlar cüzdanlarda zaten parıl parıl parlıyor. Kıyamam ben de kendi kazandığım üç kuruşu yiyeceğim diye didiniyorum. Bu azman yeni nesille asla baş edemeyiz sevgili yaşıtlarım, o yüzden tek hedefim bunların üvey anası olmak!

 

 

Aynı ortamda yaşadığım şu olayı da şöyle bırakayım da, sizin de gözlerinizden birer damla yaş süzülsün. O şampanya şişelerini kafanızda kırarım, yaşlıymış! Hayır yaşlı olsam "Yaşlı değilim tribine gireceğim" ama siz çok ufaksınız, ben büyük değilim!

 

Girdiğimiz ortamların küçüğü olduğumuz günler bitmiş, dünkü bebe dediğimiz yeni nesil büyümüş boyumuzu geçmiş, hele o diller pabuç kadar!

 

İçlerinden çıkıp başarılı olmuş bir tanesini bulmuşken kızı canavara döndürmeyelim, dinleyip geçelim büyütmeye gerek yok mevzuyu!

Facebook Yorumları
Yorumlar
8
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  09 Ekim 2017 Pazartesi 00:27

  Laf ola beri gele..

  Cevapla
 •  
  14 Ağustos 2017 Pazartesi 01:43

  Bu yaziyi yazmak için para aliyor musun allasen?

  Cevapla
 •  
  13 Ağustos 2017 Pazar 18:04

  sibel can ın yalandan bikinili yakalanmasınıda yazsana hahaha

  Cevapla
 •  
  14 Ağustos 2017 Pazartesi 17:16

  hahahha beni̇m gi̇bi̇ düşünen bi̇ri̇ daha :*

 •  
  11 Ağustos 2017 Cuma 18:09

  bomboş diyen doğru yöne baktırsın ozaman bu yazıyı eleştireceğine.ne kadar çok biliyorsunuz her şeyin en doğrusunu. kendi bakış açısını yazdı diye taşlayalım bide

  Cevapla
 •  
  11 Ağustos 2017 Cuma 16:06

  Bomboş bir yazı. Popülist ve doğru yere bakmayan, mevzuyu ıskalayan. Tehlikeli bir durum bu. Aklı başında olanların, özellikle de birilerine ulaşabilen kadınların düzgün düşünüp düzgün yönlendirme yapmaları gerek.

  Cevapla
 •  
  11 Ağustos 2017 Cuma 13:57

  meyve veren ağaç taşlanır misali !!! kendilerinin yapamadığını genç yaşta ilk işinde başarınca genç birisi yediremediler kendilerine !

  Cevapla
 •  
  11 Ağustos 2017 Cuma 13:39

  97li mevzuuna o kadar güldüm ki allah da seni güldürsün

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön