Alma birini vurma öbürüne! Her birini ayrı ayrı al ve tut...

Oldum olası korku ve gerilim filmlerini sevmişimdir. Seri katil hikâyelerine gizli bir hayranlığım olmuştur. Mümkün olan her türlü iyi filmi seyretmenin yanı sıra, kitapları da okumuşumdur.

 

Evet, biliyorum gerçekten az kadın seri katil var. Bunun sebepleri konumuz değil. Ama eğer ben bir seri katil olsaymışım, neden olabileceğimi anladım.

 

Erkekler yüzünden! Ne ilginç, değil mi?

 

Çok önemli bir film olan Kuzuların Sessizliği’nde katil, başka başka kadınları öldürüp derilerinden kendine bir kadın kıyafeti yapıyordu. O zaman çok etkilenmiştim ben de. Daha sonra, parçaları birleştirerek mükemmele ulaşma fikri bana mantıklı gelmeye başladı!

 

Tabii tecrübeler arttıkça hayatın acı gerçeklerini de görmeye başladım. Yani pek çok güzel ve ince detayı bünyesinde barındıran adamakıllı adam olmadığı gerçeğini... Bu durumda ne yapılabilir diye düşünüyorum? 

 

Birincisi potansiyel olanlar eğitime alınabilir. Tabii eğitim verebilecek kaç kadın var bilemiyorum ama bir yol tabi. Öncelikle kadının da eğitilmiş olması gerekir ki bilgileri ve gerekenleri adama aktarabilsin.

 

İkincisi seri katil olunabilir. Her birinin sevilen parçaları bir araya getirilmek üzere kendisinden alınır. Uygun bir ortamda bir araya getirilir. Mümkünse tasarıma birkaç özel detay da eklenir ve mükemmel adam tamamlanır.

 

Tamam yine abarttım…

 

Niye böyle oluyor?

 

Niye bir erkek güzel sevişirken, yemek yemeyi bilmiyor? (Lafı çevirmeye kalkmayın sevişme sırasında yemekten bahsetmiyorum) Niye güzel dokunan, güzel bakan adam bunu uzun süre sürdüremiyor? Niye saatlerce yemek yediğiniz bir adamla sevişmek sadece dakikalar alıyor! Niye saatlerce sevişebildiğiniz adamla 2 kelime konuşulmuyor? Niye espri yapamıyor? Ay niye bunun çenesi düştü boşu boşuna!

 

Niye fiziğine önem verip spor yapan bir erkek çiçek almayı bilmiyor. Aman ne çiçeği ya!

 

Hediye, hediye, adam gibi hediye! Niçin plastik kolyeleri ya da çingeneci çiçeklerini “bir şey vermek” olarak sayıyorlar? Nasıl kafası bu kadar sığ çalışan adam nefis mesajlar atabiliyor? Niçin yakışıklı olanın parası olmuyor? Niçin parası olanın göbeği olmak zorunda? Niçin o göbeği ve parasıyla bile berbat giyinmeye devam ediyor. Ama neden koskoca Ferretti onun?

 

Neden iki kuruş kazanınca Amerika’daki görmemiş zenginler gibi Crystal’e sarılıyor da, Dom Perignon’un papucunu dama atmaya çalışıyorlar. (İlk göz ağrım. Minicik bir kızken öğrendiğim ilk şık kelimelerden biriydi. Fırsat buldukça anarım kendisini)

 

Tamam, tabağın üstündeki peçetenin yemek servisi geldiği anda oradan alınıp bacakların üzerine yerleştirilmesi (sofraya oturduğunuz an değil yani) gibi detayları bilmek zorunda değil kimse? Peki niye bunu bilen 103 yaşında oluyor?

 

Hadi, peki neden hem yakışıklı, hem zengin, hem de iyi bir âşık olduğunu duyduğunuz o adamlar arkadaşınızın aşkı oluyor. (Ben duydum, görmedim) Üstelik arkadaşınızı aldatacağı kadın siz değil öbür bir arkadaş oluyor. (Ben duymadım, tahmin ettim)

 

Ağlamak istiyorum...

 

Aynı adamda 3 özellik bulmak hayatınızı ona adamak için yeterli bir sebep olabilir sanki ne kadar pathetik!

 

İşte o yüzden sanırım hayal kurmamakta fayda var bu hayatta erkeklerle ilgili olarak.

 

Hiç kimseyi yüceltmemekte de, başka bir yere taşımamakta da. Beklentilere girmemek en önemlisi. Onu yapan bunu da yapar dediğiniz anda bittiniz siz. Olmuyor. Beceremiyorlar.

 

Şimdi üç beş pişkin adam çıkıp da “Sen öyle misin ki bunu bekliyorsun”  demeye kalkabilir bana.

 

Hahahaha… Bana!

 

Eğer benim gibi pek çok şeyin farkında olan, pek çok şey bilen bir kadınsanız böyle karışık oluyor iş tabi. Size söyleyeyim, her birini farklı şekilde yaşamak durumundasınız.  Hah, eğer derseniz ki bir erkek var ve o da benim gibi düşünüyor; eğer örneklendirme sınavından başarıyla geçerse siz erkeklere bir daha asla kötü bir şey söylemeyeceğim.

 

Başımın tacı olsun…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor
  Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor

  Süresi : 22:01 İzlenme : 0

 • Kadınlar için 5 savunma taktiği
  Kadınlar için 5 savunma taktiği

  Süresi : 04:19 İzlenme : 2992

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

 • Kolesterolü etkileyen gıdalar
  Kolesterolü etkileyen gıdalar

  Süresi : 02:36 İzlenme : 816

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön