İkizler burcunda Dolunay: İki arada

12 Aralık günü saat 08.12’de 19. derecede ikizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Çoğu zaman sırların ortaya çıktığı belirsizliklerin netleştiği ve bir şeylerin kıyısında ucunda sınırında hissedilen dolunaylar, ayın en yoğun ve olaylı zamanları olarak tecrübe edilirler. Dolunay tam oluşmadan birkaç gün önce etkisi hissedilir. Duygular kolayca uyarılır, duyular keskinleşir ve daha dışa dönük, enerjik hissedilir. Sosyal olma ve başkalarıyla ilişki kurma gereksinimi artabilir.

 

İkizler burcunda dolunay ikizler, başak, yay ve balık burçlarını, bu burçlarda yükselenleri bulunanları öncelikli etkileyecektir. Dolunayın haritada düştüğü ev ise hayatın hangi alanında seçimler yapmak zorunda kalabileceğinizi açıklar.

 

İki arada

İkizler burcunda dolunay iki şey arasında kararsız kalmakla ilgilidir. Koşullar bizi iki insan iki duygu iki yol iki seçenek iki kültür ya da iki yer arasında bir tercih yapmaya itebilir. Özellikle de dolunay haritasındaki en etkili açının Venüs Satürn birleşimi olduğu göz önüne alındığında, ikili ilişkilerde yaşça daha büyük üçüncü bir kişinin etkisiyle bir dönüm noktası yaşanabileceği öngörülebilir. -Venüs Satürn kavuşumu genç insanlar için yaşça daha büyük partnerlere, yetişkinler için daha genç partnerlere ilgi duymayı simgeler.-

 

Dolunay etkisinde olaylar genelde kontrolümüz dışında gelişme gösterirler. İkizler dolunayında ise dedikoduculara yalanlara taklitlere dolandırıcılara hırsızlara ve kopyacılara karşı uyanık olunması tavsiye edilir. Fakat özellikle de kendine söylenen yalanlarla yüzleşmekten kaçınmamak gerekir.

 

İkizler burcunun yöneticisi Merkür olduğundan hem duyduklarımıza karşı hassas tepkiler verebilir hem de düşünmeden konuşabiliriz. Sağlıkla da ilgili özellikle omuzlarda ve kollarda sorunlar ortaya çıkabilir. Ağız ve gözlerde enfeksiyonlara dikkat etmek gerekir.

 

Her dolunay ama bilhassa ikizler burcunda dolunay bir şeylerin reklamını yapmak için idealdir. Ancak alışverişlerde aşırılık ve kararsızlık yaşanabilir. Ticarette ise resmiyete dökülen anlaşmaların koşullarını dikkatlice gözden geçirmek gerekir. Venüs Satürn birleşimi kariyer ortaklıklarına yeşil ışık yakabilir.

 

İkizler burcunda dolunay kitapçılarda, kütüphanelerde vakit geçirmek, kısa seyahatler planlamak, alışveriş ya da ihtiyaç listeleri hazırlamak ve bir eğitime başlamak için uygundur.

 

Bir akıl hocasına, işinde uzman olan tecrübeli birinin desteğine tavsiyesine ve rehberliğine danışabilirsiniz. Aynı zamanda sivil toplum ve sorumluluk projeleri ilginizi çekebilir.

 

Venüs Satürn birleşimi – Suçlu zevkler

Venüs’ün dolunay haritasında Satürn ile kavuşumda olması birlikteliklerde zorluklar yaşanabileceğine işaret ediyor. İlişkilerde karşı tarafın belli bir konuda direnciyle karşılaşılabilir. Süregelen ilişkileri sınayacak bir evredeyiz. Eğer ilişkiler bu aşamayı geçebilirlerse daha sağlam bir zeminde devam etme şansları var.

 

Geçmişten bugüne taşınmış olan ihanet korkusu ve suçluluk gibi duygular ortaya çıkabilir. İlişkilere dair verilmesi gereken önemli sınavlar öğrenilmesi gereken değerli dersler vardır ve tüm bunlar için partnerler kuşkusuz zamana ihtiyaç duyarlar.

 

Venüs Satürn birleşimi parasal yönde çok parlak değildir ancak uzun vadeli yatırımlara ve birikimlere başlamakla ilgili olumlu bir etkidir. Parada tasarruf etmek gelecek aylar için iyi bir fikir olabilir. Yeter ki sevginizi gösterirken bu tarz tasarruflardan kaçının.

 

Cesaret ve umutla

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön