Koç burcunda Yeniay:Hazır mısın?

Sembolik olarak her Yeniay evresi yeni başlangıçlara bir davettir. 28 Mart günü gerçekleşecek Koç burcundaki Yeniay ise sadece bir ayı geride bıraktığımızın değil, yeni bir mevsimle yeni bir yıla adım attığımızın da göstergesi.

 

16 Nisan’a kadar devam edecek Venüs Retro’su ve 9 Nisan’la birlikte Retro evresine girecek olan Merkür göz önüne alındığında, sonlanmış ya da sonlanmak üzere olan ilişkiler çerçevesinde tazelenmeye ihtiyaç duyacağımız söylenebilir. Eski bir sevgiliyle, yollarınızı ayırdığınız bir dostla, ailenizle, yaşadığınız şehir ya da ülkeyle ilişkinizi yeniden gözden geçirerek Mayıs ayında daha net ve istikrar vaat eden kararlar alabilirsiniz. Geri giden gezegenlerin yoğun olduğu böyle zamanlarda “hayatımda artık bana faydası olmayan neleri güncellemem gerekiyor?”  sorusunu kendinize sık sık sormanız mümkün.

 

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç, yaşantımıza anlam katacak hedefler belirlemenin, sıkıştığımız yerlerden yeni yollar açmanın, daha cesur planlar yaparak kendimizi sınırlarımızdan ileriye itmenin enerjisidir. Daha çok kendimize odaklanır, “önce ben” demeye eğilimli bir tavır takınabiliriz. Bu yüzden de “seni seviyorum” un sembolü olan Venüs’ün Yeniay’la birleşimi, “seni seviyorum” la “beni seviyorum” arasında bir denge arayışıdır. Gerçek sevgi ise insanın kendisiyle ve yaşamla kurduğu ilişkilerdepek çok sonu ve sonları takip eden pek çok yeni başlangıcı kabullenebilmeyi gerektirir.

 

Mars’ın yöneticisi olduğu Koç burcundaki Yeniay yüreğimizin yaralarından yeşermiş vahşi ve büyülü bir ormanın giriş kapısına benzer. Bu kapıdan geçerek yeni yetiler kazanmaya, seçimlerinizin sonuçlarını yaşamaya ve yeni bir ben” doğurmaya hazır mısınız?

 

Ağırlığınızı taşıyan kemiklerinizi, sözcüklerinizi ileten nefesinizi, pusulanız olan yüreğinizi güçlendirin. Çünkü ormana adım attığınızda yeni bir hayat başlayacak.

 

Cesaret ve umutla...

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 349

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2892

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2396

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1530

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4907

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön