Yılın en şanslı günü!

12 Haziran günü Merkür Retro dönemini sonlandırarak ileri hareketine başlayacağı için, son 1 ay içerisinde gerçekleşen olaylara dair neticeler elde edeceğimiz zamana adım atıyoruz. 12 Haziran itibariyle görüşmeler, anlaşmalar, ertelenmiş kararlar, seyahat planları, başvurular ve geciken haberler ivme ve akıcılık kazanacaktır.

 

Bir diğer yandan 10 – 13 Haziran tarihleri arasında etkisini hissettirecek İkizler burcundaki transit Güneş ve Mars kavuşumu nedeniyle seçim gerginliğini üzerimizden atmakta, zihinsel olarak çok enerjik hissettiğimiz halde, enerjimizi doğru kanallara yönlendirmekte ve tek bir şeye odaklanmakta zorlanıyoruz. Bence bırakın seçtiklerimiz uzlaşmanın bir yolunu arasınlar siz de o sırada ayın ikinci yarısına kendinizi hazırlayın.

 

Yılın en şanslı zamanı 16 Haziran’da başlayıp, ay sonuna kadar devam edecek. Özellikle 30 Haziran ve 1 Temmuz günlerinde, Ay, Venüs, Jüpiter ve Uranüs’ün dahil olduğu olağanüstü bir ateş üçgeni bizi bekliyor. Dolayısıyla Jüpiter Başak burcuna geçmeden önce, yılın en güzel ve son güzel günlerini değerlendirmek için harekete geçmemiz gerek. Hangi şekillerde bir aksiyon kararı almanızın doğru olacağını ise, haritanızdaki ateş burçlarının düştüğü evler belirleyecektir.

 

Haziran’ın ikinci yarısı yalnız olanlar için yeni bir aşk, hayatında biri olanlar için ise ilişkilerini tazeleme fırsatı barındırıyor. Çekici bulduğunuz birkaç kişi arasında kararsız kalmanız da mümkün! Partnerinizle adrenalin dolu bir seyahate çıkabilir ya da seyahatte biriyle tanışabilir, daha önce hiç denemediğiniz cesaret gerektiren şeyler yapabilirsiniz. Birine hislerinizi açabilir, sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi dahi alabilirsiniz. Aşkta olduğu kadar maddi kazançlar konusunda da talihli hissedeceğimiz bu evrede şans oyunları oynayabilir, yatırımlarınızdan kazanabilir, lüks harcamalar yapabilir, tarzınızı ve görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.

 

Haziran’ın ikinci yarısı arzu ettiğiniz her ne ise, bunu daha kolay elde edebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz yolunda gider ve yeni çevrelere girebilirsiniz. Sahneye çıkabilir, medyatik olabilir, sergi açabilir, düğünlere katılabilir, evlenebilir ve kutlamalar yapabilirsiniz. Cömertliğimiz üstümüzde olacağı için, kendimizi ve başkalarını şımartmak ister ve başkalarından da hoş armağanlar alabiliriz. Bu evrede olumsuzluklar yaşadığınızı düşünseniz bile, aslında sonuçlar hayrınıza olur.

 

Astrolojide Venüs ve Jüpiter en iyicil gezegenlerdir. 30 Haziran – 1 Temmuz günlerinde biraraya gelecekleri Aslan burcunun 21. derecesinde bulunan sebian sembolü ise, “haberci güvercin” anlamına geliyor. Venüs, Jüpiter ve şans noktasının birlikteliğine bakarsak, bu haberci güvercin de muhtemelen “sevgi ve barış” mesajı taşıyor. Venüs ve Jüpiter birleşimi, adaletin ve gerçeğin sevgisidir. Kendimizi güzel bulduğumuz her insana ve her felsefeye adamak ister, ilişkilerimiz ve yeni kurduğumuz bağlar aracılığıyla hayatımıza yeni anlamlar katarız.

 

Durmaksızın dönen gökyüzü çarkı, bize talihi ve mutluluğu işaret edecek, kaçırmayın!

 

Cesaret ve umutla...

Facebook Yorumları
Yorumlar
9
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  19 Ocak 2017 Perşembe 06:42

  Kızım 23.06.2015 de doğdu, o da şanslı mı :)

  Cevapla
 •  
  16 Haziran 2015 Salı 13:50

  kristin yazıyorsa inanırım. güzel günler göreceğiz, güneşli günler.

  Cevapla
 •  
  16 Haziran 2015 Salı 10:57

  boşa çıktı beklentiler

  Cevapla
 •  
  13 Haziran 2015 Cumartesi 15:21

  burcum aslan yukselenim basak, şebnem

  Cevapla
 •  
  12 Haziran 2015 Cuma 23:55

  koc burburcu istiyorum lutfen

  Cevapla
 •  
  12 Haziran 2015 Cuma 13:33

  harika... insallah gecen aydan yarim kalan islerim hal yoluna girer ve kayip arayislarim surpriz bir sekilde onume gelir.

  Cevapla
 •  
  12 Haziran 2015 Cuma 13:18

  13.burc hakkinda dusunceleriniz..

  Cevapla
 •  
  11 Haziran 2015 Perşembe 15:08

  harika ınşallah banada güzellikler getırır

  Cevapla
 •  
  11 Haziran 2015 Perşembe 11:32

  umutlanmayı özlemiştik :)

  Cevapla
 •  
  11 Haziran 2015 Perşembe 11:06

  merhaba kristin hn., ilac gibi geldi yaziniz, sevgiler, nilufer

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön