Cinsel şaka meraklısı erkek

Otobüs kalabalık. İkisi yan yana oturuyor. Adam kulağında kulaklık gülmeye başlayınca kadın başını okuduğu dergiden kaldırıp bakıyor. Ne olduğunu anlamasa da gülümsüyor. Oturduğu yerde iki büklüm olunca kadın “Ne oldu?” der gibi bakıyor. Adam radyoda dinlediği fıkrayı anlatıyor.

 

Yaşlı babayla kızı yoksul bir yaşam sürüyorlarmış. Bir gün kız, babasına hamile olduğunu söylemiş. Babası “Çağır o serseriyi öldüreceğim” diye köpürmüş. “Serseri” bir akşam evlerine gelmiş. Demiş ki: “Ben kızınızla evlenemem, çünkü zaten evliyim ama doğuracağı çocuğuma hediyelerimi esirgemem. Eğer erkek olursa bir saray, kız olursa bir konak bağışlayacağım. Evlerinde hizmetçileri, kapılarında şoförleri olacak ve bütün ihtiyaçları karşılanacak. Yaşadığınız sürece siz de onlarla yaşayıp bütün bu imkânlardan faydalanabilirsiniz.” Baba şaşırmış. Biraz düşünüp sormuş: “Ya kızım çocuğu düşürürse?” “Serseri” o zaman hiçbir şey veremeyeceğini söylemiş. Baba, gözleri büyümüş halde “Ne doğurursa doğursun, istediğin zaman kızımla yatabilirsin.”

 

Adam anlatırken gülmesine engel olamıyor, anlatmayı bitirdikten sonra katıla katıla gülüyor. Öyle ki, ayaktaki, arka ve ön koltuktaki yolcular bile dönüp ona bakıyorlar. Kadın yüzünde donuk bir tebessümle adamı inceliyor. Daha yeni beraber olmaya başlamışlar. Önyargılı davranmak istemiyor, bir şey demiyor. Otobüsten inip eve gidiyorlar. Adam akşam yemeğinden sonra yine telefon elinde gülüyor. Kadın irkiliyor. Acaba yine ne izliyor da böyle gülüyor diye. “Bak ne izleteceğim sana” diyor adam. Bir arkadaşının gönderdiği videoyu açıyor. İki yanda üçer erkek, çıplak bir erkeği yere paralel havaya kaldırmışlar. Sırayla penisine ve erbezlerine vuruyorlar. Çıplak erkek hiç tepki vermiyor. Öyle eğleniyor ki adam, neredeyse koltuktan düşecek. Kadın ne olduğunu kavradıktan sonra bakamayıp geri çekiliyor. Kendisinde dehşete yakın bir duygu uyandıran bu sahneyi, onun neden bu kadar komik bulduğunu anlayamıyor.

 

İlişkileri ilerlerken, konuları değişse de içerikleri değişmeyen video, fıkra ve şakalar devam ediyor. Kadın bir gün dayanamıyor. “Bu kadar seks videosundan, şakasından sıkıldım. Gülecek başka bir şey bulamıyor musun? Sürekli seksten konuşuyorsun. Başka bir alan ilgini çekmiyor mu?” Tartışmaları alevlenerek uzuyor. Adam erkeklerin günde on dokuz kez seks düşündüklerini, bu sayının kadınlarda onla sınırlı kaldığını, bu durumun onun sağlıklı bir erkek olduğunu gösterdiğini bilimsel verilerle açıklamaya çalışıyor. “Beni olduğum gibi kabul etmiyorsun, bir ilişkide taraflar birbirini her halleriyle kabul etmeli” diyor, ancak bu kez bilimsel veri sunmuyor.

 

Kadın ısrar etmekten vazgeçiyor. “Peki” diyor, “seni olduğun gibi kabul ediyorum.” Adam memnun, arkasına yaslanıyor. Kadın devam ediyor. “Seni olduğun gibi kabul ediyorum ve gidiyorum. Seni uzağımdayken, görmezken, duymazken nasılsan öyle kabul ediyorum.” Adam kalakalıyor. Konuşup düzeltebileceklerini, belki biraz zamana ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Fakat kadın teklifi reddetmeyi, adamı olduğu gibi kabul etmeyi tercih ediyor.  

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:34

  Erkeklerin cogu cinsel icerikli konusmalar yaparak kendilerinin cok harika bir cinsel yasamlari varmis gibi gostermek isterken aslinda sifir performansa sahip olduklarini unutuyor maalesef.benim eski erkek arkadasim hep nasilim nasilim diye sorardi.keske yuzune cok kotu diyebilseydim..

  Cevapla

 • Koruyucu psikolojik yaklaşım
  Koruyucu psikolojik yaklaşım

  Süresi : 29:24 İzlenme : 0

 • Çocukken korumak, yetişkini tamir etmekten kolay: Çocukluk çağı travması
  Çocukken korumak, yetişkini tamir etmekten...

  Süresi : 41:21 İzlenme : 0

 • Travmaya duyarlı okul
  Travmaya duyarlı okul

  Süresi : 08:03 İzlenme : 0

 • Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine nasıl yaklaşmalı?
  Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine...

  Süresi : 23:38 İzlenme : 0

 • Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli anlatıyor
  Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli...

  Süresi : 08:40 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön