Levi's gömlek özgürlüktür!

Hayatla buluşmaya hazır mısınız? Bir Levi's gömleğiniz varsa bu soruya cevabınız "Evet" olacaktır. Eğer yoksa şimdi edinmenin tam zamanı!

Levi's gömlek özgürlüktür!

Sonbahar 2011 koleksiyonunda denim sanatındaki ustalığını konuşturan Levi's'ın denim gömlekleri, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor. Sezonun trendi temiz-düz çizgiler ve el dikişi detaylar, koyu lacivertler, indigo maviler ve soluk renkler.


Sonbahar 2011 koleksiyonunda denim sanatındaki ustalığını konuşturan Levi's'ın denim gömlekleri, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor. Levi's'ın kadın ve erkek koleksiyonunda sunduğu denim gömleklerinde sezonun trendleri temiz-düz çizgiler ve el dikişi detaylar, koyu lacivertler, indigo maviler ve soluk renklerden oluşuyor.


"Denim on denim" trendinin sıkı takipçilerine
Levi's denim gömlekler,  "denim on denim" yani alt-üst denim giyme trendinin de vazgeçilmezleri arasında da ayrıcalıklı bir yere sahip. Levi's denim pantolonla kombinleyeceğiniz Levi's denim gömlekle özgürlükçü tavrınız çok ama çok net olacak.


Levi's Sonbahar-Kış koleksiyonuyla sanat yapıyor
Bazı şeyler, daha çok emek gerektirmesine rağmen, el işçiliği ile yapıldıklarında daha değerlidir.Levi's yeni koleksiyonuyla bize tam da bunu hatırlatıyor.

Levi's Sonbahar/Kış 2011 koleksiyonunda temiz-düz çizgiler, el yapımı grafikler ve el dikişi detaylar dikkat çekiyor. Denim sanatında ustalığını konuşturan Levi's'ın koleksiyonundaki parçalar, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor.Kadifeler; denimde soluk renkler, sakin mavi tonları ve yıkanmış indigo renkleri; dış giyimde parkalar ve militer görünüm koleksiyonun öne çıkan trendleri arasında yer alıyor. Kış Koleksiyonu'nun asi ve özgür ruhu denim gömleklerde de kendisini belli ediyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön