Koç burcu için makyaj tüyoları

İşte liderlik özellikleriyle ön planda olan koç burçları için makyaj önerilerimiz...

Koç burcu için makyaj tüyoları

Baharın eğlenceli kadınları koçlar, ruhlarını makyajlarına yansıtıyor. Çetin bir kış sonrası doğa uyanırken ve canlanırken dünyaya gelen koç burçları için makyaj bir oyundur. Makyaj yapmak onlar için bir gereklilik, güzellik meselesi değil eğlence meselesidir. Yapıları gereği macera severler. Ateş grubunun ilk burcu olarak biraz da fevridirler.

 

Cilt

Makyaja başlarken öncelikle ciltlerini hazır hale getirirler. İlk iş ciltlerini bir peeling yardımıyla
temizlemek ve ardından bir nemlendirici ile nemlendirmek olacaktır. Daha sonra ciltlerini makyaja hazırlamak için ışıltılı bir baz tercih edeceklerdir çünkü doğanın canlanışını ciltlerine yansıtmayı severler. Mat makyaj onlara kışın ölümcül ve gri soğuğunu hatırlatacağından uzak dururlar.

 

İddialı göz makyajı

Cesur ve iddialı yapıları nedeniyle basit göz makyajlarından ziyade uçarı renklerden oluşan göz makyajları yaparlar. Özellikle kızıl ve turuncuyu gözlerinde çok kullanırlar. Basit göz makyajları yapsalar bile kullandıkları renklerle dikkat çekmeyi başarırlar. Klasik olandan pek hoşlanmadıklarından makyaj trendlerini kendilerine göre yorumlayarak yenilik yaratabilme potansiyelleri vardır. Göz makyajında kirpiklerini yoğun ve uzun severler. Bir kirpik kıvırıcısı ile kaşlarını kıvırmadan rimellerini uygulamazlar.

  

Kaşlar

Size bir detay gibi gelecek olsa da koç burçları için makyajın en önemli kısmı kaşlardır. Kaşların yüze ifade verdiğini çok iyi bilirler ve iletişim kurarken de kaşlarını çok kullanırlar. Bu nedenle kaş makyajını hiçbir surette atlamazlar. Hareketli oldukları için kaş farları kullanmayı tercih edeceklerdir. Kaşlarını belirginleştirdikten sonra ise şeffaf bir kaş maskarası ile kaş makyajını tamamlayacaklardır.

 

Yanaklar

Allıklar ve aydınlatıcılar en sevdikleri makyaj ürünleri olabilir. Yüzlerinde sağlıklı ve genç bir görünüm olmasını istedikleri için genellikle şeftali tonlarında allıklar kullanırlar. Eğer iddialı göz makyajları tercih ettilerse allık yerine bronzer kullanmayı tercih ederler. Aydınlatıcının her tipi elilerinde mevcuttur her duruma uygun kullanacağı bir aydınlatıcıları vardır.

 

Dudaklar

Göz ve dudak makyajını dengelemeyi severler. Eğer yoğun ve çılgın bir göz makyajı yaptılarsa
dudaklarında daha sakin ve nude tonlar kullanmayı tercih edeceklerdir. Dudaklarında koyu kırmızılar ve bordolar kullanacaklarsa bu kez göz makyajını daha basit tutmayı tercih ederler. Genellikle koyu renklerde mat, açık renklerde ise ışıltılı ruj kullanmayı severler.

 

ASLAN BURCUNA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI Asil bir ruha sahip, doğuştan li... BAŞAK BURCU KADININA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI Toprak grubuna ait olan Başak bu...

 

TERAZİ BURÇLARI İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI Terazi denince akla diplomasi, i... AKREP BURÇLARI İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI Sonların ve yeniden başlangıçlar...

 

OĞLAK BURCU İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI Oğlak burcu, toprak grubunun önc... KOVA BURCUNA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI Benzersiz bir karaktere sahip ol...

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön