Kadınları seksten soğutan 7 erkek alışkanlığı!

Başı ağrıyor, yorgun hissediyor diye sevişmeyen kadın yoktur. Erkeğin sevişmekten soğuttuğu kadın vardır. İşte erkeklerin değiştirmemekte ısrar ettiği 10 temel davranış!

Kadınları seksten soğutan 7 erkek alışkanlığı!

1. Leş gibi kokmak!

İnsan vücududur, kokar! Neticede içinde bağırsak diye bir organ var! Ağız denen oluşumun içinde yemek artıkları bakteri üretir. Deri dediğimiz örtünün gözeneklerinden yediğinin içtiğinin kokusu çıkar. Nedendir bilinmez, erkek su sevmez. Yıkanmadığı gibi dişlerini fırçalamaz, üstünü başını değiştirmez. Sonra da vücudunun, soluğunun kokusunu duymaya kadını mecbur eder! Bu kokulara tahammül edemeyen kadın ise sevişmekten kaçar.

 

KÖTÜ SEVGİLİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR? Erkek arkadaşınızın hiç kötü bir... BİR ERKEĞİN SAPIK OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ? Bu davranışlardan birini bile se...

 

2. Hemen konuya girmek!

Erkek için penisinin büyümesi sevişmek için gerekli ve yeterli bir nedendir. Oysa kadının, heyecanlı penisi kabul edebilmesi için ilk ihtiyacı olan dokunulmak, okşanmak ve sevilmektir. Bu olmadığında kadın ikametgah arayan penise açılamaz. Bunu anlamayan penis ısrar ettiğinde ancak “işgalci” olur. Çok basit: İşgal edilirken canı acıyan kadın ise, elini yakan sobadan uzak durur gibi uzak durur sevişmekten.

 

 

3. Bazen işlevi bile değil!

Beden sinirlerden oluşur ve bu sinirler okşanarak uyarıldıklarında cinsel ilişkiden daha büyük zevk verirler. İşte kadınlar da bazen sadece sevişmek isterler, cinsel ilişkiye girmek değil! Sevişirken, erkeğin hep penisiyle ilgilenmesi, onunla ilgili iltifatlar duymak istemesi kadını ilk zamanlarda rahatsız, sonra gitgide sinir eder. Zevk alacak yerde penise methiyeler düzmek zorunda kalmak, onu diri tutmaya çalışmak istemez ve arkasını döner uyur!

 

4. “Valla dışarı boşalıcam, bana güvenmiyo musun!

Hamile kalmak istemeyen kadın, erkek prezervatif kullansın ister. Tam o anda “Yok valla dışarı boşalıcam, bana güvenmiyo musun?” lafını duymak istemez.

 

ERKEKLERİN YAPMAKTAN VAZGEÇEMEDİĞİ 8 HAYATİ HATA Kadının unutmadığını bilen erkeğ... BİR KADINLA SEKS DIŞINDA YAPILABİLEN TEMEL AKTİVİTELER “Meselâ hangileri?” diyenleri he...

 

5. Sen yok saydığında yok olsaydı keşke!

İlişkiye dair çözülmeyen sorunlar, kadını sevişmekten alıkoyar. Ortak hayata dair paylaşılmayan sorumluluklar, misal kira ödemek, buzdolabına yiyecek koymak, erkeğin penisi için sorun olmayabilir, ama kadının sevişme arzusu duyması önünde engeldir.

 

6. Sen bunları nereden biliyorsun?

Kadın erkeğe zevk vermek için çaba harcamasa bir dert, bütün hünerlerini sergilese başka dert. Çünkü erkek şöyle diyecek: Sen bunları ne zaman öğrendin? Sonuçta “En iyisi hiçbir şey yapmamak” der kadın ve sevişmez.

 

 

 

7. Kimse kendini yeterince beğenmez

Kadın güzel olduğunu duymak ister. Salonda, sokakta, cep telefonu mesajında değil, yatakta sevişirken! Erkek penisinden kafasını kaldırsın ve beğendiği yerlerini ona söylesin ister. Kendisiyle ilgili hiçbir iltifat duymayan kadın sevişme isteği duymaz.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 177

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2826

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2334

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1526

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4897

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön