Kocama hediye ne almamalıyım?

Onlarca kez hediye aldığınız birine orijinal bir şey seçmek çok kolay olmayabilir, ama sandığınız kadar zor da değil.

Kocanıza almamanız gereken hediyeler

Birçok kadın kocasına hediye seçerken zorlanır. Seçtiği hediyenin manevi değeri olsun ister ve aklına ilk gelen birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını çerçeveletip paketlemek olur. Yıllanmış bir evlilik söz konusu ise kadraja çocuklar da girer. Size ilk bakışta şahane bir hediye gibi görünebilir, ancak bir erkeğe verilecek son hediye, ona nereye ait olduğunu hatırlatacak olan hediyedir. Kabul edin ya da etmeyin, erkekler kadınlara göre daha fazla özgürlük isterler ve zaten evli oldukları bilinirken bir kez daha bunu ilan etmekten hoşlanmazlar. Dolayısıyla işyerinde masasının en güzel köşesine yerleştirmesi ya da en güzel duvarına asması için vereceğiniz aile fotoğrafını bir süre sonra çekmecesine koyacaktır.

 

“O halde kocama ne hediye etmeliyim?” dediğinizi duyar gibiyiz. Onlarca kez hediye aldığınız birine orijinal bir şey seçmek çok kolay olmayabilir, ama sandığınız kadar zor da değil.

 

Tavsiyemiz, kocanızı mutlu edecek iki hediye üzerine yoğunlaşmanız.

 

Herkes gibi onun da severek kullandığı ama kaybettiği bir eşyası mutlaka vardır. Mesela çakı, cüzdan, çakmak, kalem, hep üzerinde taşıdığı herhangi bir şey… Yine çok sevdiği ama artık eskimiş bir eşyasının yenilenmesi de kocanızı çok mutlu edecektir. Örneğin dirsekleri aşınmış deri montunun, altı delinmiş spor ayakkabılarının, yan dikişleri atmış evrak çantasının bir eşini aldığında yüzüne uzundur göremediğiniz gülümsemenin yayılacağından emin olabilirsiniz. Kocanızı mutlu edecek bir alternatif yaratabilirsiniz. Biraz düşünün yeter.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön