Erkeklerin nefret ettiği 7 kadın türü

Erkekler ne kadar 'her çiçekten bal alan arılar' gibi gözükse de beraber olacakları kadınları seçerken çok dikkatli olurlar.

Erkeklerin nefret ettiği 7 kadın türü

İlişkinin ilk dönemlerinde kimse kendisi gibi davranmayacağı için zamanla kadının içinden çıkan diğer özellikleriyle karşılaşan erkekler arkalarına bakmadan kaçıyorlar. Şimdi okuyacaklarınız içinde size ait bir özellik varsa oturun ve düşünün. Belki değiştirmeniz gereken bir yönünüz olduğunu kabul eder ve sevgilinizi kaybetmezsiniz.

Çekişmeli kadınlar: Çekişmeli kadınlar defansif kişiliklerdir. Sürekli kavga çıkarmak, trip atmak, şımarmak, ilgi görmek, dikkat çekmek isterler. Bu tarz kadınların hayatında uzun süreli bir ilişki olması çok zordur. Öfke ve saldırganlık noktasına hızla gelebilen bu kadınlardan erkekler uzak dururlar. Bu tip kadınlar erkeklerin öfkelenmesine sebep olurlar.

Anaç kadınlar: Erkekler her ne kadar annelerine bayılsalarda onlar gibi davranan kadınlara tahammül edemezler. Ona ne zaman ne yapacağını söyleyen, anneleri gibi boğarak onlara sahip çıkan kadınlar erkeklerin uzak durmak istediği kadınlardır.

Meraklı kadınlar: Bazı kadınlar CIA, KBG'dan daha araştırmacıdır. Bu sorgu ve gizlice araştırma durumu erkekleri iter. Banka hesap özetinden, telefon faturası özetine kadar her şeyi araştırırlar. Her şeyi bilmek isterler. Bu işlemleri yapmak her ne kadar bazen işe yarasada erkekler fark ettikleri anda sinirleri yerinden oynar ve kendine güvenmeyen bir kadınlar beraber olmak istemezler. Çünkü bilirlerki açıklanamayacak ya da yanlış anlaşılacak bir durumda kadın tahammül edilemez bir noktaya gelecektir.

Mükemmeliyetçi kadınlar: Erkeğe sahip olmak isteyen kadındır. Sürekli eleştirirler, erkeği kişisel malları gibi görürler. Bu durum erkeğin kafasında 'acaba?' sorusunu yaratır. Erkek; 'madem benden memnun değil o zaman daha iyisini arayacak' diye düşünmeye başlayacak ve ilişkiyi siz onu terk etmeden bitirecektir.

Muhtaç kadınlar: Erkeğine bir ahtapot gibi sarılmış, yük olan kadınlar. Bu tip kadınlar duygusal olarak her şey için erkeğine bağımlıdır. Kendi varlığından bile erkeğin sorumlu olmasını isterler. Erkeği olmadan nefes alamayacağını, öleceğini söyler ve belli ederler. Bu durum erkeği korkutur.

Bağımlı kadınlar: Bu tarz kadınların dünyası sadece sevgilisinin etrafında döner. Kız arkadaşlarıyla görüşmezler, kendi başlarına hiçbir şey yapmazlar. Kendi hayatları yerine erkek arkadaşlarının hayatlarını yaşarlar. Bu durumda erkekler bu tip kadınlara saygı duymamaya başlarlar.

Kendini geliştirmeyen kadın: Erkekler kültürsüz ve kendini geliştirmeye kapamış kadın istemezler. Kendilerini her ortamda taşıyabilecek, güler yüzlü, bilgili ya da en azından bir fikri olan kadınları tercih ederler.

Facebook Yorumları
Yorumlar
60
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  18 Eylül 2017 Pazartesi 14:02

  bence kesinlikle doğru bir yazı olmuş. erkekler kendine kadın başkasına erkek gibi davranan, hem eş hem anne olabilecek seviyede bilgili, her davranışı ile tutarlı, çocuksu olmayan, erkek yokken bile yanında erkeğin her şeyini emanet edebileceği, anasının kızı değil evinin hanımı olan, uydurma akıllı değil, analitik düşünüp kendini geliştiren ama kocasının ayağına pranga olmayan kadınları sever ve evlenir. ama maalesef günümüzde bir sektör haline gelmiş, kızlar allem kallem edip erkeği tavlayıp 6 ay sonra boşanıp malın yarısına konuyor.bu işi organize eden kaynanalar zaten

  Cevapla
 •  
  08 Nisan 2017 Cumartesi 15:42

  yanlış olduğunu düşünüyorum, erkekler bu tür kadınları da ister yani. burnu havada oolmasın yeter.

  Cevapla
 •  
  23 Ağustos 2016 Salı 08:56

  Aynen katiliyorum erkekler mal bi kadin ister

  Cevapla
 •  
  12 Ağustos 2016 Cuma 14:09

  Hepsi yalan . Erkekler kendi muhtaç olan kadını ister . Ve yalancı dolansin duyguları belli eden yani cesaretli kadin ister . Zeki kadın zaten zeki olduğunu gostermez . Bunu bilin kızlar .

  Cevapla
 •  
  22 Temmuz 2016 Cuma 09:31

  bunların dışında nasıl bir insan geriye kalıyor

  Cevapla
 •  
  10 Nisan 2016 Pazar 23:04

  Tamamiylen saçmalık kızlar kale almayın

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön