Cildinizin genç kalmasını sağlayın

Uzman estetisyen Nur Bilen Yavuzer ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısında Vichy’nin yeni ürünü “Vichy Slow Âge” ile tanıştık.

Cildinizin genç kalmasını sağlayın

Cilt yaşlanmasının %80’i çevresel faktörlerden kaynaklanıyor. Vichy Laboratuvarları’nın yaptığı 20 yıllık araştırmalar ve klinik çalışmalar, genetiğin yaşlanmadaki etkisini %20 olarak belirtirken; cildin her gün maruz kaldığı çevresel faktörler (UV ışınları, hava kirliliği vb) ve yaşam tarzının (beslenme, stres, sigara vb) etkisini %80 olarak açıklıyor. Yani aslında, çevresel faktörler ve yaşam tarzımız farketmeden uzun dönemde cildimizde “Ekspozom” dediğimiz “Gizli Yaşlanma”ya neden oluyor. Vichy “Cildinin Genç Kalması %80 Senin Elinde!” mottosu ile tüm kadınları dış etkenlere karşı koruyor ve cildin daha uzun süre genç kalmasını sağlıyor.

 

 

Uzman estetisyen Nur Bilen Yavuzer probiyotiğin cilt için önemini anlattı:

“Sağlıklı güzelliğin ancak eczaneden alınan ürünlerle karşılandığına inanıyorum. Bugün burada sizlerden daha önce tanıma fırsatı elde ettiğim, içeriğiyle beni heyecanlandıran, ürünü denemek için sabırsızlandıran bir ürün serisi olan Vichy’nin yeni lansmanı Slow Âge’i anlatacağız. Sizler de biliyorsunuz ki artık etkileri ve güçleri tartışılmaz probiyotikler ve antioksidanlar cilt bakımında çok büyük rol oynuyorlar.

Vichy markası, bu iki içeriği Vichy Termal Suyu ile harmanlayarak Slow Âge adı verilen üründe buluşturdu. Ürünün adı her ne kadar Slow Âge olsa da, sadece orta yaş grubunun kullanacağı bir ürün olmamalı. Her yaş kendi yaşına uygun bir bakımı hak eder ki güzel yaşlansın. Aslında yaşlanmak için bir şeyler yapmanın yaşı 50 değildir, bu 20’li yaşlardan itibaren başlar ki yaşlanma daha güzel olsun. Bu ihtiyacı cilt bakımında karşılayacağına inandığım Slow Âge ürününün diğer ürünlerden en büyük farkı cilt için önemli olan probiyotik içeriği.” Diyerek cilt bakım serisi ile ilgili olan düşüncelerine yer verdi.

 

 

Vichy, probiyotikleri cilt bakımı ile harmanlayarak ilk defa krem teknolojisinde buluşturdu ve devrim niteliğindeki yeni serisi “Slow Âge”i geliştirdi:

Vichy’nin probiyotik içerikli ilk günlük bakım serisi Slow Âge, klinik olarak kanıtlanmış çok güçlü bir formüle sahip. UV ışınları, hava kirliliği, stres, düzensiz beslenme, sigara gibi çevresel faktörler ve yaşam tarzından kaynaklanan yaşlanma belirtilerini yavaşlatan 3 özel aktif içerik; probiyotik türevi bifidus, antioksidan bitki kökü Baicalin ve Vichy 15 mineralli Termal Suyu, Slow Âge’in eşsiz formülünü oluşturuyor.

Vichy, vücudumuzun bağışıklık sisteminin yapı taşı olan probiyotikleri, vücudun en önemli koruma kalkanı olan cilde sunarak, çevresel faktörlere karşı yepyeni bir savunma sistemi oluşturuyor. Probiyotik Türevi Bifidus ile cilt bariyerini güçlendiren Slow Âge, cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Ayrıca, Çin’in 2000 yıllık sağlık geleneklerinden gelen Antioksidan bitki kökü Baicalin ile ciltte oluşan leke, ince çizgi gibi yaşlanma belirtilerini yavaşlatıyor. 15 mineralce zengin Vichy Termal Suyu ile cildi çevresel faktörlere karşı güçlendiriyor. Ayrıca içeriğindeki UV filtreleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön