“Yazın” izlerinden kurtulma zamanı!

Sunduğu modern tıp çözümleri, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile dünya standartlarında hizmet veren Estetik International, deniz, kum ve güneşin etkilerini yok ediyor ve sizleri adeta sonbahara hazırlıyor.

“Yazın” izlerinden kurtulma zamanı!

Yazın izlerini silerek, sonbaharı tertemiz bir cilt ve beden ile karşılamak sizin elinizde. Estetik ve güzellik alanında ayrıcalıklı hizmetler sunan Estetik International, güneşin olumsuz etkilerini üzerinden atmak isteyenleri bekliyor. Cilt bakım kürleri, gençlik aşısı ozon, cilt bakımı ve Karboksiterapi gibi güzellik uygulamaları ve daha fazlası için Op. Dr. Bülent Cihantimur, sonbaharı yaşadığımız şu günlerde yapılması gerekenleri sizler için anlattı:

 

Cilt bakımı kürleri 

Şeker kürü; Mevsim dönüşlerinde cildin nem oranını düzenlemek için yapılan özel bir bakımdır.

 

Kimyasal peeling; Sonbahar ve kış mevsiminde yapılan asitlerle cilt katmanını uyarıp, cildin yenilenmesini sağlayan, özellikle cilt tedavisinde kullanılan kesinlikle uzmanlar tarafından yapılması gereken bir bakımdır.

 

Diğer uygulamalar

Gençlik aşısı ozon; Ozon vücudu koruyan, savunma sistemini güçlendiren yapıların harekete geçmesini sağlayan bir gençlik aşısıdır. Vücudun savaşçı mekanizmalarını harekete geçirerek bağışıklık sistemini güçlendirir. Kişi hastalıklara kolay kolay yakalanmadığı gibi, akut ya da kronik hastalıklarla çok daha rahat savaşır. Her hücrenin içinde var olan özellikle vücudun savaşçı hücrelerinde yoğunluklu bulunan sitokinlerin artışı ile kişinin Hepatit B, AIDS gibi ölümcül hastalıklarla bile mücadelesi güçlenir. Sık sık geçirilen nezle, grip gibi hastalıklara karşı aşı görevi yapar.

 

Cilt bakımı; Her kişinin farklı cilt tipleri, farklı yaşları ve farklı cilt sorunları vardır. Cilt bakım uzmanlarımız bu farklı durumlar için profesyonel medikal cilt bakım ürünleri ve gelişmiş profesyonel cilt bakım cihazları ile cildinizin ihtiyaçlarına göre özel bakım kürleri uygular. Öncelikle cilt analizlerinizi yaparak sizin için en uygun bakım ya da tedaviyi belirleriz. Mevsimsel bakımlar ya da tedavi gerektiren cilt sorunları için uzmanlarımız ve dermatologlarımız size sıradan bir güzellik salonundan öte ciddi bir sağlık kuruluşu özeniyle hizmet ederler.

 

Karboksiterapi; Karboksiterapi metodlu ve kontrollü parametrelerle CO2 gazının deri altına pompalanması ile gerçekleşen bir tedavidir.CO2 gazı ilk olarak Fransa'da, Royat Termalleri'nde 1925 yılından beri kullanılmakta olup, o tarihten bu yana estetikten tıbbi alanlara kadar birçok alanda uygulanmaktadır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön