8 Nisan 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Oğlak burcunda

Bu Pazar Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Kemiklerimiz, eklem yerlerimiz, dizler ve dişlerimiz  hassas olacağından  bu organlarımızı zorlamamakta fayda var.  Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Manikür, pedikür, ağda, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. İşleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için bugünden faydalanalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün gerçekleri öğrenme dürtüsüyle hareket etmeye özen göstereceksiniz.  Şu sıralar hayata karşı daha iyi hissediyorsunuz ve hayat tarafından desteklendiğinizi görmek inancınızı arttıracak. Özel hayatınızda duygusal konularda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün, duygusal olarak isteklerinizin karşılığını bulmanız zor olabilir. Zorlandığınız konuları kafanıza takmaz ve gözünüzde büyümezseniz  gayet keyifli ve eğlendirici bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınıza ve enerjinize dikkat etmeniz gerekebilir.

 

İkizler Burcu: Bugünlerde etrafınızda olup biten ne varsa büyük bir merakla yaklaşacaksınız. Duyacağınız bir şey, yapılan bir dedikodu ya da söylentinin peşine düşebilirsiniz. Bugün geri planda olma isteğiniz, kalabalık ortamlarda sizi yorabilir. Aşk hayatınızda dikkatli olun.

 

Yengeç Burcu: Özel yaşantınızdaki olup bitenleri arkadaşlarınız ve çevrenizle paylaşacağınız ve düşüncelerinizi şekillendireceğiniz bir gün olacak. Mantık ve duygularınız  özel hayatınızda bugün çatışabilir. Sevdiğiniz insanla davranışları konusunda bazı sıkıntılarınız olabilir.

 

Aslan Burcu: İş hayatınızdaki  görüşmelerinizi daha sağlıklı bir zemine oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Bir yanınız özgürlük peşinde koşarken, diğer yanınız çalışma gerekliliği içinde sıkışıp kalabilir. İletişim halinde olduğunuz işlerinizde bir takım tatminsizliklere dikkat edin..

 

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla yapacağınız seyahatlerde birbirinizi anlamayı iyi bileceksiniz. Geleceğinize dair önemli planlarınızda aşk ve tutkuyla hareket etmek sizi hayata daha çok bağlayabilir. Aşk hayatınız veya çocuklarınız için yapacağınız harcamaların canınızı sıkmasına izin vermeyin.

 

Terazi Burcu: Aile hayatınızdaki önemli dönüşümlerin üzerinizdeki etkileri büyük. Kendi davranışlarınızı gözden geçireceğiniz ve daha mantıklı davranacağınız bir dönem içindesiniz. Aile hayatınızda alacağınız kararlar sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir.

 

Akrep Burcu: Özel yaşantınızda kendinizi fazlasıyla geliştireceğiniz bir dönem içindesiniz. Bir yandan keyif ve merak, diğer yandan çalışma zorunluluğu arasında kalabilirsiniz. Gün içinde yakın çevrenizle bir arada olacağınız ortamlarda ağzınızın tadı yerinde olmayabilir.

 

Yay Burcu: İş ve hizmetlerinizin karşılığında elde edecekleriniz konusunda bugün kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Paranızı tutmak ve harcamak arasında kalacağınız ve kendinizle çelişeceğiniz bir gün olabilir. Bugün, parasal anlamda toplum içinde ve sosyal alanlarınızda tatminsizlikleriniz olabilir.

 

Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda kendinizi mutlu hissedeceğiniz  bir gün olacak. Keyfiniz gerçekten yerinde yalnız sosyal olmak ve evde kalmak arasında bocalıyorsunuz. Canınız ne yapmak istiyorsa onu yapın ve yaşayacaklarınızı kafanıza çok takmayın.

 

Kova Burcu: Evinizde ve yuvanızda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Bugün canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Aynı anda bir çok işle uğraşmayın. Dış ilişkilerinizde, seyahat alanlarınızda kolay memnun olamayabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Grupsal çalışmalarda bugün istediğiniz sonuçları almanız ve yeni plan, programlar başlatmanız mümkün. Bu dönem tek başınıza hareket etmektense gruplarla hareket etmeniz sizin lehinize. Yine de arkadaş ortamlarınızda bazı tatminsizlikler oluşabilir.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön