24 Ağustos 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün oluşan Venüs - Uranüs karesiyle, ilişkilerimizde koparıcı etkiler söz konusu olabilir. Tartışmalara açık bir enerji içinde olacağız. Sabırsız ve anlayışsız davranışlarla partnerimizle ve ilişki içinde olduklarımızla zorluklar yaşamamak için olaylara çözümle yaklaşalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün, aile hayatınızda sevdiklerinizle anlaşmanız zor görünüyor. Aile büyüklerinize karşı anlayışsızlıklardan veya sabırsız etkilerden kaçınmalısınız. Maddi konularda tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.

 

Boğa Burcu: Yakın çevrenizde veya iletişim halinde olacağınız insanlarla ilişkilerinizde tartışmalar söz konusu olabilir. Bilinçaltınızda olayları çok büyütmemeye çalışın. Özel hayatınızda sinirinizi sevdiğinizden çıkarmayın.

 

İkizler Burcu: Sosyal ortamlardaki işlerinizde parasal olarak tartışmalara açık ve sorunlara açık bir gün olabilir. İlişkilerinize dikkat etmeli, sabırsız tutumlardan kaçınmalısınız. Aile hayatınızda oldukça hareretli birgün olabilir.

 

Yengeç Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla çatışmalara ve tartışmalara dikkat etmeniz gerekebilir. Bu aralar herşeyi kendi kafanıza göre şekillendirmek isteyebilirsiniz, bu da karşı tarafı yorabilir.

 

Aslan Burcu: Dış ortamlarda, seyahatlerde ve daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Aynı zamanda partnerinize karşı anlayışsız olmamaya özen göstermelisiniz. Ailenizde oldukça hareketli birgün olabilir.

 

Başak Burcu: Sosyal çevrenizde değişik ve farklı davranma isteğiniz partnerinizle sorunlara neden olabilir. Parasal konularda birbirinizi provoke etmemeye çalışın. İletişiminizde bugün biraz sakin olmalısınız.

 

Terazi Burcu: Sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda ve toplum içinde anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Siz ailenizle olmak, aile değerlerine bağlı olmak isterken, o kafasına buyruk davranabilir.

 

Akrep Burcu: Bugün, farklı hareket etme isteğiniz sizi zorlayacak. Seyahat ortamlarında, tatilde sabırsız ve hoşgörüsüz davranmamaya özen gösterin. Bazı konuşmalarda ikna olmakta zorlanabilirsiniz. Tartışmalara girmeyin.

 

Yay Burcu: Aşk ve eğlence hayatınız için yapacağınız farklı harcamalar sizi heyecanlandırsa bile bütçenizi yorabilir. Aşk hayatınızda tutkularınızla ve ısrarcı bir şekilde davranabilir ve bunun sonucunda ilişkinize zarar verebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda ve özel ilişkilerinizde tartışmalar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Var olan ilişkinizde bazı tansiyonlu durumların öne çıkması bugün kaçınılmaz olabilir. Israrcılık ve inattan kaçınmalısınız.

 

Kova Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde provoke olmaya açık olacaksınız. Kolay sinirlenmeler ve tepki vermelere açık bir gün sizi bekliyor. İletişime dayalı işlerinizde dikkatli olmaya özen gösterin.

 

Balık Burcu: Bugün aşk, eğlence ve çocuk alanlarınız yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir. Dış ortamlarda ve seyahatlerde kolay sinirlenmelere açıksınız. İlişkinizde ortaya çıkacak sorunlara daha sakin ve anlayışla yaklaşın.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön