Terazi burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova, Terazi burcu için 2016 yılını yorumluyor.

2016 yılında Terazi burcunu neler bekliyor?

Sevgili Teraziler, 2016 yılında neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter’den alacağınız etkilerle her türlü olumsuzluktan korunacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. İşlerinizde bir yavaşlama söz konusu olursa bunun iyiliğiniz için olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hapishane, hastane, devlet kurumları, büyük şirketler, yardımlaşma dernekleriyle işleri olanlar şanslı olacak. Sahne arkası işler, sinema, bale, resim, dans, koreografiye dayalı işlerinizde mütevazı, pratik ve dikkatli adımlarla güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 9 Eylül’e kadar önemli bir hazırlık sürecinde olacaksınız.

 

Yakın çevrenizde önemli sorumluluklarla karşılaşırken, Satürn bu alanlardaki ilişkileri test edebilir. Akrabalarınız, komşularınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. Sizi koruyan enerjilerle sorunlarınıza kolayca çözüm bulacaksınız.

 

Aşk / Evlilik / İlişkiler

2016’da yakın çevrenizle, akrabalarınızla veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Yakın bir akrabanızın ya da kardeşinizin dertleriyle uğraşabilirsiniz. Yakın çevre iletişiminizde ve ilişkilerinizde kısılmalar ve sorunlar görülebilir. Özellikle 17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında yakın çevrenizle bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar devreye girebilir. 18 Ağustos’taki tutulmayla beraber aşk hayatınızda veya çocuk ilişkilerinizde duygusal kararlarınız devreye girecek. Uranüs, sizin evlilik ve özel alanlarınızı etkilemeye devam ediyor. Ekim ayının son 10 günlük diliminde doğan Teraziler, bu etkiden nasiplerini alacaklar. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Ne kadar isyan eder ve bulunduğunuz şartları bırakmamak için uğraşırsanız o kadar zorlanırsınız. Bu yüzden bu dönemde olabildiğince esnek olmalı, isyan etmemeli ve otorite figürleriyle ego sürtüşmelerine girmekten kaçınmalısınız.

 

İş / Para / Kariyer

Satış, pazarlama, reklam, bilgisayar, ulaşım ve tanıtım alanlarınızda bakış açınızı geniş tutmalı ve daha çok disiplinle, sorumlulukla adım atmalısınız. İletişimsel işlerinizde bir parça da olsa kısılmalar, sorunlar görülebilir. Her şeyi ve düşüncelerinizi gözden geçireceğiniz bu süreçte kararlı ve konsantrasyonu yüksek işlerinizin peşinden koşmalısınız.

 

İş ve fırsatlar anlamında yılın ikinci yarısında çok daha şanslı görünüyorsunuz. 9 Eylül’de Jüpiter sizin burcunuza geçecek ve hayat size çok önemli şanslar, fırsatlar sunmaya başlayacak. İşte burada hazırlandığınız konuları devreye sokabilir, şans rüzgârını arkanıza alarak hayatınızda önemli bir dönemi başlatabilirsiniz.

 

17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında satış, reklam, pazarlama, tanıtım, yayıncılık ve bilgisayar işlerinizde bazı sıkıntılara açık olacaksınız. 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında parasal konularda çok dikkatli adımlar atmalı, ticari girişimlerden uzak durmalısınız. Bu dönemi adım atmak yerine strateji oluşturmak için kullanmalısınız. İş alanlarınızda 9 Mart ve 16 Eylül’deki tutulmalar size yeni olanaklar ve seçenekler sunabilir. Bazı işlerinizde 16 Eylül civarında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

Sağlık

Satürn'den alacağınız etkilerle bilinmeyen korkularınız tetikleneceğinden, bazı fobiler ve yaşam korkuları geliştirmeye açık olacaksınız. Biraz kendinizi rahatlatmalı, yakın çevrenizde olup bitenlerden dolayı kendinizi suçlamaktan vazgeçmeli ve hayata yakışır bir şekilde hareket etmelisiniz. Bunu başardığınız zaman her şey istediğiniz gibi olabilir. Bir şekilde Jüpiter sizi olumsuzluklardan koruyor olacak.

 

9 Mart, 1 Eylül, 16 Eylül tarihlerinde oluşan tutulmalarda sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle 9 Eylül’den sonra fiziksel anlamda huzura ereceğiniz ve sağlıkla ilgili konularda rahatlayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

 

Eğitim

İlk, orta ve lise eğitim alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Dikkat ve konsantrasyonla bu zorlukların üstesinden gelmeniz mümkün genç Teraziler. 17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında da eğitim hayatınızda bazı zorlanmalar meydana gelebilir. 23 Mart’taki Ay tutulmasında, eğer maneviyatınızı güçlendirmeye yönelik bir eğitim alıyorsanız, bu eğitim sekteye uğrayabilir. Ya da beklenmedik olayların meydana gelmesiyle eğitim hayatınızda sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön