İnşaat işçileri tedirgin

İki gündür o kadar sinirliyim, o kadar öfkemi tutmakta zorlanıyorum ki, bu yazıyı kazasız belasız bitirebilirim umarım.

 

Önce Hülya Avşar'ın şuursuz açıklamalarıyla başladı hafta. Mehmet Aslantuğ'u almış karşısına, saçmalıyor da saçmalıyor. Adam durumu kurtarmaya çalıştıkça "şımarık" bi tavırla erkek egemenliğini savunuyor.

 

Bir erkek, bir kadına karşı kadını savunuyor, ne acı...

 

 

Şarkısı tutmayan, konseri dolmayan, programı batan herkes çıkıp apır sapır açıklama yapıyor memlekette, trend oldu!

 

O şımarıklık artık sökmüyor işte. 90'lı yıllarda kendini en zeki, en güzel diye kakaladı da, şimdi işte böyle rezil rüsva oluyor. Daha iki hafta önce dedim Seren & Gülben kavgasına bulaşmadı, galiba gerçekten bi bildiği var diye, rating tatlı geldi, başladı bol keseden fikir kusmaya.

 

Söylediklerinin ciddiye alınacak, cevap yazılacak tek bi tarafı yok. Sana bana yok ama hala milyonlarca insana hitap edebilmesi, bu bommmmboş fikirlerini sunabilmesi deli ediyor beni. En ufak bi öpüşme sahnesi olsa kanal birkaç milyon ceza öder, bu zırvalara hiçbir şey yok! Kadın aşağılanmış, kadın küçük düşürülmüş kimin umurunda, yeter ki öpüşülmesin, içki içilmesin!

 

İnsanların kafasını savaş propagandası dizilerle doldurdular, kadın & erkek ilişkilerine dair fikirler ise "Kadın otursun çocuk baksın, erkek para getirsin" düzeyinde. "Kıskanan erkek her türlü şeyi yapma hakkına sahiptir kadına" mesajı tüm dizilerde.

 

Dünyadaki tüm ünlü kadınlar kadınların eşitliği için savaşırken bizdekilere bak. Gerçekten utançtan başka hiçbir şey hissedemiyorum. Bi taraflarımızı boşuna yırtıyoruz gerçekten.

 

 

Tam sinirim geçmek üzereydi ki Seda Sayan'ın açıklaması düştü gündeme. Sperm bankasından çocuk sahibi olma konusu konuşurken kaslı kuvvetli inşaat işçisinden çocuk yapmayı öneriyor!

 

Nası bi muhabbet, nası bir diyalog, napıyorsunuz siz ya? İma edilenler, kıkır kıkır gülünenler o kadar mide bulandırıcı ki, yanlış mı anladım diye açıp tekrar izledim.

 

İnşaat işcileri sendikası da yememiş, içmemiş Seda Sayan'ı kınıyor. İyice tımarhane!

 

Çocuk tacizine, kadın katiline kimsenin sesi çıkmaz ama TV'de isimleri geçtiği an örgütlenirler. Hamam filmi çıkar hamamcılar ayaklanır, bi dizide hemşire kötü bir rolde oynar hemşireler ayaklanır.

 

Birleşilecek, ses çıkarılacak hiçbir şey de örgütlenemez millet ama Seda Sayan'a laf yetiştirmeye geldi mi dil herkeste pabuç kadar.

 

İçinde yaşaması her geçen gün daha da zorlaşan, algılarımızı körelttikçe körelten, insaniyetten git gide uzaklaştığımız bi ülkede ben artık ne yapacağız, ne konuşacağız hiç bilmiyorum.

 

Tek bildiğim artık bu şuursuzluklara prim verilmesin ne olur. Komiklikten, şakadan çok daha öte bi cahillikle karşı karşıyayız...

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor
  Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor

  Süresi : 22:01 İzlenme : 0

 • Kadınlar için 5 savunma taktiği
  Kadınlar için 5 savunma taktiği

  Süresi : 04:19 İzlenme : 2992

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

 • Kolesterolü etkileyen gıdalar
  Kolesterolü etkileyen gıdalar

  Süresi : 02:36 İzlenme : 816

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön