Vallahi evli olduğunu bilmiyordum

Koca bir "hadi oradan" çekmek istiyorum sevgili okurlar. Evli, ilişkisi olan adamlarla birlikte olanların ilk argümanı bu olur. "Bilmiyordum, haberim yoktu, benden gizledi."

 

Kadınlar her konuda daha cesur oldukları için ilişki durumlarını açık açık söylemekten çekinmezler ama iş adamlara geldiğinde birçoğu gizler medeni durumunu.

 

 

Gündemimizin en taze yasak aşkı Ebru Şallı ve Kuveyt Emiri'nin Türkiye'deki tüm parasını yöneten evli sevgilisi. Lüks bir yatta öpüşüp koklaşırken fotoğraflarının çıkmasının akabinde beyefendinin eşi şaşkınlığını Instagram yorumlarına dökünce ortalık iyice karıştı.

 

Gerçi bu aşk üçgeninde "Evli olduğundan haberim yoktu" açıklaması gelmedi ve büyük ihtimal herkes herkesin ne halt yediğini biliyor. Tek şaşkın evde 2 çocuğuyla kocasının Türkiye'nin en ünlü modellerinden biriyle zevk-i sefa eylediğini gören hanımefendi.

 

Ya bir tek ben mi böyleyim bilmiyorum ama karşındakinin hayatından bu kadar uzak olmak nasıl olabiliyor? Ben biriyle tanıştığım an böbreğine kadar stalklıyorum, tweetlerini hatim ediyorum, Instagram’da 5 yıl önce gittiği tatilde öğlen yediği hamburgere kadar inceliyorum. Katil midir, eski sevgilisine hala aşık mıdır, cinsi sapık mıdır minik bir müfettiş gibi kendimce inceliyorum.

 

Milletteki bu rahatlık, bu hoop diye güvenme, inanma nereden geliyor?

 

Galiba "Cehalet mutluluktur." diyen abimiz son derece haklıymış. Karşındaki insanla ilgili ne kadar çok bilgin olursa onu sevmen o kadar zorlaşıyor. Ama bu kadar körü körüne inanmak da kendini gerçeklikten bilinçli olarak uzaklaştırmak gibi geliyor bana.

 

Birçok dizinin, filmin konusu bu kim olduğunu saklama, yalan söyleme, kişilik değiştirme üzerine kurulu olduğundan insanların bilinçaltına öyle bir oturdu ki bu "yeni kimlik" olgusu, adam kendine sahte sosyal medya profillerinden tut sahte kapı ziline kadar her şeyi hazırlıyor.

 

Önümüze eğlence diye nerde sapık supuk ruh hastası profil var onu koyunca böyle oluyor işte. Kendisini istemeyen kızı manyak gibi takip edip takıntı haline getiren zengin patron klişesini kaç milyon kez izledik acaba?

 

Yok, Sevimli Yalancı, yok Aşk Tutsağı, yok İki Yabancı... Zaten algıları normal olmayan bir toplumu böyle böyle yalana daha çok alıştırınca ortadaki manzara bu oluyor en nihayetinde.

 

Evli olduğunu bilmek istemezsen bilmezsin tabi tatlım...

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
6
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  26 Temmuz 2017 Çarşamba 11:30

  Neden tüm yorumlar ebru şallı artık dursun üzerine? Evli adama tek laf yok mu? Aaa pardon o evli ve zengin ve erkek ve böyle şeylere hakkı var, di mi?

  Cevapla
 •  
  25 Temmuz 2017 Salı 22:39

  biri ebru şallıyı artık durdursun

  Cevapla
 •  
  24 Temmuz 2017 Pazartesi 22:12

  Dizilerdeki yalan mevzusuna ben de takılmış durumdayım.Koca koca insanlar birbirlerine yalan söylüolar ve bunu sevimliymiş gibi gösteriolar.Adına da aşk diolar.Bu senaryo yıllardır işleniyor ısrarla.Zaten iletişim konusunda sakat bi toplumuz açıkça konuşmak yerine böyle salakça şeyler hep.

  Cevapla
 •  
  21 Temmuz 2017 Cuma 16:07

  ya biri şu ebru şallıya dur desin, kadın evliyken durmuyor, bekarken durmuyor. bizde işi gücü bırakıp normal olmayan bir şeyi konuşup duruyoruz. yazık çocuklarına, doğru ya burası amerika ya onlar bile bukadar rahat değil.

  Cevapla
 •  
  21 Temmuz 2017 Cuma 14:15

  evli olduğunu bilmiyordum demiyor ki, boşanma sürecinde olduklarını biliyordum diyor...

  Cevapla
 •  
  21 Temmuz 2017 Cuma 11:08

  ve yine yine yeniden mikemmel bir yazı bebeğimm :))))

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön