Uzaktan şifa da neymiş?

Enerji arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakraların açılması ve blokajların temizlenmesidir. Meridyenlerin taç çakradan kök çakraya kadar açılmasıyla bedensel ve ruhsal denge sağlanır ve bu da kişiye derin bir huzur, neşe ve rahatlık hissi verir. Bilinç düzeyinin artması ile mevcut problemlere bakış açısı ve bu konuları ele alışı da olumlu yönde değişim gösterir. Her seansta yaşanan tecrübe ve izlenimler farklı olur ve kişinin farkındalık seviyesi büyük ölçüde gelişir.

 

Bire bir senslarda yaşanan bu tecrübeler uzaktan şifa seanlsarında da aynı şekilde yaşanabilmekte.  “Uzaktan Şifa” nın gücü henüz yaygın olarak bilinmese de bunu deneyimleyenlerin sayısı giderek artıyor. Uzaktan şifayı gerektiren durumlar kişinin seyahat sırasında seansa gereksinim duyması, evindenden çıkmasını önleyen rahatsızlıklar  yaşaması veya  iş yoğunluğundan  dolayı seansa gelmeye zaman ayıramaması oluyor.  Tabii ayrıca  farklı şehirlerde yaşayan ve bunu deneyimlemek isteyen kişiler için de tek alternatif.

 

Uzaktan şifada kullanılan özel teknikleri uygulayacak olan  şifacı birinci seanstan önce kısa bir görüşme yaparak olası soruları cevaplar ve konu hakkında genel bir bilgi verir. Telepati kavramını kabul eden ve “bana dua et!” diye sevdiklerine telefon eden ama şifanın uzaktan yollanması fikrini bir türlü kabul edemeyen çok kişi var ne yazık ki. 

 

En hassas konulardan biri, seansı alacak kişinin bu konulara olan yaklaşımı ve inancıdır. Tabii ki bazı durumlarda kişinin şifayı almaya niyet edip enerjiye kendini açabilmesi için belli ölçüde bilgi sahibi olmaya ihtiyaç duyması doğaldır.

 

Seansın yapılışı şifacıya göre değişebilir. Bazı şifacılar uzaktan ş uyumlama yapılacak zamanı  önceden belirler ama benim izlediğim yol ve aldığım eğitim farklı bir görüşü savunmakta. Yaşanan tecrübeler gösteriyor ki, seansın kişi uykudayken, haberi olmadığı için kendini hazırlamadığı bir zamanda yapılması  çok daha etkili sonuçlar veriyor. Bunda en büyük etken, seans esnasında vücudunu kasmadan ve aklıyla gereğinden fazla sorgulamadan kendini bırakabilmesinin mümkün hale gelmesi.  Bu şekilde enerji vücutta gitmesi gereken yere akarak iyileşmeyi en kolay şekilde sağlayabiliyor. 

 

Enerjiye hassasiyeti yüksek kişilerin bazen seans bitiminde gözünü açıp farklı bir şeyler hissettiklerini ertesi günü bana söyledikleri de oldu  ama çoğu kişi uykusunda hiç bir şey hissetmiyor. Bunu deneyimleyen hemen herkes in söyledği şey seansın ertesi günü içinde hissettiği rahatlık ve huzur oluyor.


Bire bir seanslarda olduğu gibi uzaktan şifa seanslarında da blokaj sebepleriyle ilgili izlenimlerim ve duyumsamalarım  olursa bunu ertesi günü o kişiyle paylaşıyorum ve gerekli tavsiyelerde bulunuyorum. Ayrıca ertesi günü bol bol su içmesini kendisine  hatırlatıyorum.  

 

Uykuda yapılan seansın başka bir getirisi daha var. Fazlasıyla  kontrolcü yapıda olup seansta kendini şifa enerjisine teslim etmekte zorluk çekenler için  ideal. Aktif bir zihinle seansın her dakikasını analiz etme eğilimnde olduğu için gevşeyip kendini bırakamayanlar uykusunda ihtiyaç duyduğu şifayı farkına bile varmadan almış oluyor.

 

Durum böyle olunca, onlar mışıl mışıl uyurken ailemin tabiriyle ben “gece kuşu” kesiliyorum tabii. Hele ki, Amerika’da yaşayan danışanlarımla aramızda 7 saat olduğu için ben yeni günü selamlayıp onlara şifa gönderirken onlar daha bir iki saat önce uykuya dalmış oluyorlar. Bu durum beni hep gülümsetmiştir. Zaman ve mekanla sınırlı olmayan, aklın sınırlarını zorlayan  ilahi bir gücün tanığı ve aracısı olmak hayatımın en büyük mucizelerinden biri çünkü.

 

Sevgiyle kalın...

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
7
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  30 Eylül 2015 Çarşamba 23:50

  bu yaz tam reiki seanslarını düzene oturtmuşken uzunca bir tatile çıktım.denge ve iç huzurumu korumaya çalışırken uzaktan da şifa verilebildiğini öğlendim.çok güçlü bir seansla tekrar huzurla doldum, çok teşekkürler neylan ayel :))

  Cevapla
 •  
  31 Ağustos 2015 Pazartesi 07:14

  uzaktan reiki seansına herhangi bir ön yargım olmamasına rağmen hep fiziken neylan ile bir arada olmayı tercih etmiştim. bu yaz neylan ile buluşamayacağımız bir gün uzaktan seansı denemek istedim. neylan aynen yazdığı gibi siz uyurken seansı gerçekleştirmeyi tercih ediyor ve seansı ne zaman yapacağını bilmiyorsunuz. bir gece saat 4te yoğun bir hisle uyandım ve telefonuma baktığımda neylanın birkaç dakika önce bana seansı bitirdiği ve hissettiği şeyleri anlattığı bir ses kaydı gönderdiğini gördüm. kilometrelerce uzakta olmasına rağmen seansı sanki yanındaymış gibi hissettim.teşekkürler neylan..

  Cevapla
 •  
  30 Ağustos 2015 Pazar 13:27

  Bu yaz, yaptığımız reiki seanslarındam sonra içimde çok büyük uyanış yaşadım, bu aydınlık ve gerçek ruh halini korumak için elimden geleni yapmaya karar verdim ancak reiki için çok uzaktaydı

  Cevapla
 •  
  28 Ağustos 2015 Cuma 10:21

  kendimi çok kötü hissettiğim bir günde neylan 'ı aradım.ve kendimi ona bıraktım.sabah kalktığımda herşey yolunda idi.gördüğüm renkler inanılmazdı.teşekkürler neylan ayel...:))

  Cevapla
 •  
  27 Ağustos 2015 Perşembe 01:04

  bu yaz tatilinde içimde tarid edemediğim bir sıkıntı olmuştu..Neylan hanımdan destek istedim.Kendisi uzaktan reiki yapabilirim dedi.Önce olur mu acaba dedim ama sonra kendimi akışa bıraktım....iyikide bıraktım ertesi sabah çok daha iyidim...tesekkurler Neylan Ayel

  Cevapla

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön