Selin, Şahan utanılacak adam mı?

Yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Selin Ortaçlı’yla İstanbul’un ünlü bir restoranında yediği yemekten sonra çıkışta gazeteciler görüntü almasın diye mekânın elektriklerini kapattıran Şahan Gökbakar, “Ya bu ne saçma bir iştir... Sevgili olmadığınızı duymayan mı kaldı. Selin utanılacak kız mı? Ne diye elektrikleri kestiriyorsun” dedik diye iki gündür ‘masa’mızın üzerinde tepiniyor bütün ağırlığıyla!

 

“Yıllardır anlayamadınız magazin denen pislik çukurunu sevmediğimi ve içinde yer almak istemediğimi, bunun için de elimden geleni yapacağım...” diye Recep İvedik’ten hallice bir metin kaleme almış ‘beyefendi’ oğlumuz...


Aslında haklı! Yanlış yorum yapmışız...

 

Dün oturup tek tek fotoğraflarına bakınca bir kez daha hak verdim.

 

Evet, Şahan, Selin’le görülmekten değil büyük ihtimalle Selin, Şahan’la birlikte görülmekten utanıyor olabilir!


Bu durumda Selin’e kızabilir miyiz?

 

Ben kızamam!

 

Ben olsam ben de Şahan’la görülmek istemem doğrusu!

 

İvedik çukuru!


Yaptığı işin ‘niteliği’ değil ‘niceliğiyle’ başımıza sanatçı kesilen bazı ‘sinema emekçileri’ne en güzel örnek olan Şahan Gökbakar adlı ‘beyzade’ oğlumuz, bir ‘kendisi film yaptığında koşarak haberini yapan cici gazeteciler’ bir de ‘kendilerine laf edilince basın emekçisi olanlar’ diye bizim meslektaşları ikiye ayırmış.

 

Yazık!


Gazeteleri kendisinin basın bülteni olarak gören, gazetecilere PR elemanı muamelesi yapan bu zihniyetin içinde debelendiği çukuru ülkemizdeki bütün belediyeler bir araya gelse kapatamaz!


Dünya üzerindeki tüm ünlü insanların aşk hayatlarından otomobil koleksiyonlarına kadar her şeyi haber olurken ‘beyefendi oğlumuz’ Şahan Gökbakar’ın sevgilisiyle restoran çıkışı bir kare fotoğrafının çekilmesi o manalı hayatını ‘anlamsızlaştırıyormuş!’

 

Çok değil 5 yıl önce o dönemdeki sevgilisi Merve Sevi’yle el ele İvedik galasına gelip kameralara ve objektiflere poz verirken gırtlağına kadar ‘pislik çukurunda’ debelenen ‘halk kahramanı’ oğlumuz Şahan, geçen sürede hiçbir şeyin olmasa da hayatın bir anlamı olduğunu öğrenmiş en azından!

 

‘Olduğu yere çalışarak ve sevenlerinin takdiriyle gelen’ Şahan Gökbakar, yaptığımız yorumun ‘bel altı’ olduğunu iddia etmiş... Kariyerini bel altı espriler yapan bir kahraman üzerine kuran ay yüzlü evladımız Şahan’ın bu konudaki hassasiyetine “Yav he he!” demek istiyorum!

 

Aslında kendisi yıllar önce bizi “Dikkat Şahan Çıkabilir” diyerek uyarmıştı!


Maalesef çıka çıka bu çıktı!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön