2014 - Dizi gibi geçti...

Okuyucuların en şahaneleri, bu yazı yılın son yazısı. Yani sanırım öyle, yok ya sanırım değil gayet 2014’ün son yazısı.

 

Sizin nasıldı bilemiyorum ama benim için dizi gibi bir yıldı bu sene. Tamam, kabul zaman zaman Arka Sokaklar’la Deniz Yıldızı arası gibi olsa da Fringe’in paralel evreninde elimi kolumu sallayarak dolandığım, Sherlock gibi arada zeki olduğum, It Crowd gibi eğlendiğim, Marco Polo gibi keşfettiğim bir yıldı benim için 2014.

 

Hani anlatsam roman olur, film olur derler ya işte o artık anlatsam dizi olura evrildi, 4 sezon garanti, 5’e bakarız artık. O değil de bir zamanlar Yalan Rüzgarı vardı, sanırım hala gösteriliyormuş A.B.D’de! Arkadaş ben geldim 30’lara hala Yalan Rüzgarı! Biz 80 sonu 90 başı çocukları dizi çocuklarıyız! Köle İsaura, Bizimkiler, Cesur ve Güzel, Dallas, Yalan Rüzgarı, Marimar, Manuela hey arkadaş be ne yıllardı! Düşünün yaş daha 10’lu yaşlar bir Susam Sokağı var, bir çizgi filmler bir de diziler. Ödev yaparken kulak misafiri olurdum, hatta arada seyrederdim. Hatırlıyorum da çok fenaydı be okuyucum! He ben bilmiyorum nasıldı derseniz şu andaki dizilerimizden bir farkı yok, bol ağlak, bol entrika, arkadan kuyu kazma ha hepsi değil ama çoğu 90’lar Brezilya dizisi.


Bu yazı dizi tanıtım ya da eleştiri yazısı olmayacak, 2014’ün son yazısında şunu izleyin demeyeceğim. Zira yeni dizi haftaya – arkadaş yine buldum şahane bir dizi, haftaya anlatırım nasıl olduğunu.

 

2014’ün son yazısında sizlere şahane bir yeni yıl diliyorum canım okuyucum.

 

2015, Doctor Who gibi fantastik, Friends gibi bol dostlu, Mentalist gibi zeka küpü, Outlander gibi romantik, Coupling gibi komik bir yıl olsun.


2015 size yeni maceralar getirsin!

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön