O’nun “O” olduğunu anlamanın yolları

Geçen hafta, bunun tam tersini yazmıştım. Şimdiyse onun “O” olduğunu nasıl anlayacağımızı yazayım diyorum…

 

Bazen doğru insanı bulup hayatımızı onunla geçiririz, bazen de yanlış insanlarla olsak, hatta bunu bilsek bile ilişkimize devam ederiz. Önemli olan, doğru zamanda O’nunla birlikte olmak. Benim için bunu anlamanın yolları aşağıda yazdığım gibi, sizinkini de siz bana yazın, olur mu?

 

 

Daha çok’u hep ondadır: Siz seversiniz, o daha çok sever. Siz onu düşünürsünüz, o sizi daha çok düşünür. Siz yemez yedirirsiniz, o size tüm mutfağı açar. Siz alışveriş yaparken beğendiğiniz şeyin fotoğrafını ona gönderirsiniz, o alışverişe çıkarken direkt sizi yanında götürür. Bunun tam tersi onun açısından da geçerliyse, tebrikler, doğru insanlasınız!

 

 

Etrafındakiler size saygı duyar: Bazı ilişkilerde,O’nunla anlaşır, arkadaşlarıyla anlaşamazsınız. Bazılarında arkadaşlarını hiç tanımazsınız. Bazılarındaysa arkadaşlarıyla anlaşır, arkadaşları için O’na katlanırsınız ama mükemmel uyum tabii ki hem O’nu hem de arkadaşlarını severek, onlardan da saygı görerek olur. Etrafındakilerin size davranış biçimini tamamen birlikte olduğunuz insan belirler çünkü. Eğer çevresi ile de her şey yolundaysa, sizden şanslısı yok!

 

 

Telefon, “özel hayat” değildir: Bu demek değildir ki sürekli onun telefonuyla dolaşacaksınız… Ama bir yere giderken telefonu yanına alması, sizi telefonla baş başa bırakmaması gibi bir durum da olmamalı ilişkide… Birlikteyken telefonun ekranını gizlemeyerek, herkesle yazışıp konuşacak haldeyseniz eğer, o ilişki doğru, siz de, O da birbiriniz için doğru insansınız demektir…

 

 

En iyi arkadaşınızdır: Bunu da karıştırmamak gerek… Biriyle birlikte olduğunuzda bütün arkadaşlarınıza sırtınızı dönün demek değil bu. Aksine, aralarına yeni bir arkadaş daha eklemek demekOnunla konuşamayacağınız konu yoksa, her şeyi rahatça anlatıp, objektif görüşlerini alabiliyorsanız, siz gerçek bir takımsınız!

 

 

Güven verir: Yanınızda değilken bile ne yaptığını bilirsiniz. Endişelenmezsiniz, sizi üzmek istemeyeceğini, dikkat ettiğini bilirsiniz. Güven demek, huzur demek. Huzur demek, doğru insan demek… Eğer herhangi bir durumda huzursuzluktan midenize ağrı girmesine neden olan biriyle birlikteyseniz, onun “O” olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim…

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Evlilik Hazırlıkları - Çeyiz ve bohça
  Evlilik Hazırlıkları - Çeyiz ve bohça

  Süresi : 17:33 İzlenme : 0

 • Su, tuz, sirke ritüeli
  Su, tuz, sirke ritüeli

  Süresi : 03:27 İzlenme : 0

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön