Erken teşhis hayat kurtarır!

Bu ara, sonbaharın da gelmesiyle, herkes yavaş yavaş flörte başladı. Yazlık flört de değil üstelik, yüz yüze görüşmeli, “İlerisi nasıl olur?” diye düşünmeli gerçek flörtlerden bahsediyorum… Bu noktada, arkadaşlarım sağolsun, sayelerinde erkekleri epeyce gözlemleme fırsatı buldum ve arkanıza bakmadan kaçmanız gereken bazı erkek modellerini yazmaya başlıyorum. Sizin de eklemek istedikleriniz olursa, yazının altına yorum bırakabilirsiniz.


1-Whatsapp’ta sürekli online olan model: Valla artık çoğu erkek sürekli online. Kimle konuştukları belli değil. Biz kadınlar bile saatlerce online kalacak bir neden bulamazken, bir erkeğin sürekli online olması aynı anda 10 kadınla flört ettiğini gösterir! Ka-çın!

 

2-Evde buluşalım- bana gelsene-sana geliyorum model: Bunlar hem çapkın hem ev kuşu hem cimri. Bir kere neden sürekli evdesiniz? Neden sosyalleşmiyorsunuz? Çünkü hem dışarda başka insanlar, belki de tanıdıklar sizi birlikte görecek, hem sizin için para harcayacak… Valla bu adama “Evet” derseniz mutsuz olmanız garanti olacak… Bu modeli direkt son kitabım “Keşle Ben Uyurken Gitseydin”deki Bertan karakterini düşünerek yazdım. Renda olmayın kızlarcım, aman Renda olmayın!


3-Gideriz-Yaparız deyip unutan model: Bu modeller, tatil planı yapar gitmez, her şeyi yaparız der yapmaz, her şeye tamam der unutur ve siz iyi niyetli olduğunu düşünüp sabredersiniz… Ama sonu yok. Size uygun olan erkek, gideriz dediği an rezervasyonu yaptıran, yaparız dediği şeye ise o an başlayan adamdır. Flörtün en başında, sinemaya gitme planınızı bile unutan biriyle karşılaşınca onu hemen harcamasanız da gözlemlemeye başlayın, tehlikeli model olabilir…

 

4-Gezenti model: Her şeyin fazlası zarar kızlar. Sizin enerjiniz de bir yere kadar. Tamam sosyalleşelim, tamam her yere gidelim de, arada baş başa, sakin vakit de geçirelim değil mi? Malak gibi yatalım, hiçbir şey düşünmeyelim… Sizinle birlikte bunları yapamayacak kadar hiperaktif biri, sizi ilerleyen zamanlarda yorabilir.

 

5- Arkadaş bağımlısı model: Sizi evden çıkartmayan, sadece kendine saklayanlar kadar, arkadaş bağımlısı adamlar da tehlikeli. Sürekli arkadaşlarıyla olursunuz. Hiçbir ortamdan geri kalmak istemez. Hem sizi hem onları ister. İlişkiniz 10 kişilik bir ilişkidir ve daha da korkuncu, ondan ayrılırsanız etrafı bu kadar kalabalıkken acı bile çekmez!

 

Şimdilik bu kadar…Unutmayın, erken teşhis hayat kurtarır kızlar, yardımlaşalım!

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön