Modern kadın ve yeni nesil üfürükçülük

Sevgili Erkekler,

Eğer karınız aniden eve gecikmeye, tuhaf bir şekilde ortadan kaybolmaya başladıysa arkanıza yaslanın ve bu yazıyı okuyun. İstanbul’un karanlık dehlizlerinde kadınlar arasında sizden gizli işler çevriliyor. Aklınız ermez diye size anlatılmıyor. Bu durum elbette ki karınızla da sınırlı değil.  

 

Pazartesi günü müdürünüz toplantıya geç katıldıysa ve kendisi kadınsa kendisinden de şiddetle şüphelenebilirsiniz. Gözünüzü kulağınızı iyi açın bir kaç saat için usulca ortadan kaybolmaları, ardından gelen  birbirinin kulağına bir şeyler anlatmaları, whatsapp’a hunharca  bildirim yağdırmaları siz de fark edeceksiniz.

 

Etrafınızdaki kadınlardan biri ya da birkaçı bu semptomları gösteriyorsa ihtimal odur ki aşağıdakilerden biri yaşanmaktadır. Adı geçen kadın;

 

 1. İstanbul’a yılda sadece bir kez gelen Yeni Gineli bir Çakra temizleme uzmanına gitmiş, lakin çakralarından biri çok kapalı olduğu için işi uzun sürmüştür.
 2. Melekelerle iletişim kuran İtalyan bir geçmiş yaşam uzmanı ile seansı vardır. Geçmiş yaşamında dilenci olduğunu öğrenmiş ve ağlamaktan perişan olduğu için toparlanmak vakit almıştır.
 3. Tuhaf bir alet ile bedendeki görünmez parazitleri temizleyen Slovak şifacı sadece 4 gün için İstanbul’dadır ve yer bulmak neredeyse imkansızdır. Biri belki iptal eder diye kapıda beklemiştir.
 4. Biriyle bitmeyen bir ruhsal hesabı vardır. Huzura ermek için karma ayırma seansına gitmesi gerekiyordur.
 5. Nabızdan kan sayımı yapan Azeri şifacı yıldızının kapalı olduğunu söylemiştir. Yıldız açma seansı için ayın 14’ü saat 14’te muhakkak ki o merdiven altı muayenehanede olması gerekmektedir.

 

Öğle arasında astroloğa gitme, botoks yaptırma gibi eylemlerin konvansiyonel kaldığı günlerden geçiyoruz. Uğur Dündar ve ekibini acilen göreve davet ediyorum.

 

Tüm bu yeni nesil üfürük işleri için hep birileri yurtdışından geliyor. Seanslar avroyla dolarla oluyor. Bu işlere baş koyduk ve devam edilecekse bu topraklardan da üfürükçü yetişmesi için acilen girişimde bulunması elzemdir. Seansların dolar karşısında güç kaybeden Türk lirasına çevirmesi gerekmektedir. Yerli çakra temizliği bizim de hakkımız.  

 

Yazının bu noktasına kadar sizden sır gibi sakladığım gerçeği söyleyivereyim. Yazarla okuyucu arasında sır olmaz.

 

Ben de o kadınlardan biriyim. 

 

Üfürük kelimesi sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama benim için üfürük kıymetli güzel bir kelime. Bir bilinmezliğin, adı konulmazlığın içinde şifa arama. Kanıtı olmayan, hislerle, inanmayla bir arayış alma/verme.

 

Bana göre psikoloji ilmi de bir tür üfürük. İki kere ikinin dört etmediğini kabul ettiğiniz, bir başkasından yardım alarak şifa aradığınız bir dünya. Ben üfürüğü seviyorum ve ona saygı duyuyorum. En çok da içinde sınırsız sayıdaki ihtimali seviyorum. Birisi bana “işte efendim reenkarnasyonda şu şöyle olmuş, şunu böyle yaparsan şöyle olursun böyle yapmazsan kafana taş yağar” dedi mi içim kaçıyor.

 

Deneyimin kendisi bana değerli geliyor. Ne hissettiğime ne yaşadığım bakıyorum. 150’nci kez mi dünyaya geldik? Bedenimiz görünmez parazitlerle mi kaplı? Dedemizin dedesinin dedesi cinayet işlediği için mi sağ omzumuz tutuldu?

 

Hiç ama hiçbir fikrim yok. Kabul edin ki sizin de hiç ama hiçbir fikriniz yok.

Kabul edin ki hiçbir zaman da olmayacak.

Bütün bunlara ne inanıyorum. Ne de inanmıyorum. Ama hepsi de bir deneyim olarak ilgimi çekiyor. Ve bu işlere girerseniz bir şeyler deneyimlemeye de başlıyorsunuz. Bunun kaynağı, neden sonuç ilişkisi de beni çok ilgilendirmiyor. Hissettiğiniz şeyin bilinçaltınızdan mı geldiği, başka bir yaşamdan mı zuhur  ettiğinin bence hiçbir önemi yok. O his oradaysa, sizin.  Kocaman bir teori, varoluşsal bir açıklama beni pek ilgilendirmiyor.

 

Kabul edin ki hiç ama hiçbir fikrimiz yok. Kabul edin ki bilebildiğimiz tek şey ne hissettiğimiz. Bana hissettiren, içime doğru hareket ettiren her deneyim bana kıymetli geliyor.

 

Bu noktada “Evrende sayısız galaksi var. Ataistler bunu açıklasın”a bağlama riskini sezip yazıya nokta koyuyorum.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bebek nasıl uyutulur?
  Bebek nasıl uyutulur?

  Süresi : 07:29 İzlenme : 10734

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Rahim ağrısına yoga pozları
  Rahim ağrısına yoga pozları

  Süresi : 07:00 İzlenme : 3995

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?
  Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?

  Süresi : İzlenme : 1526

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön