Sihirli 9 nokta!

Bu noktalara dokunmanıza bayılıyorlar!

Baştan çıkarıcı sihirli 9 nokta!

Kadınlar, ön sevişmeden ne kadar haz alıyorsa, erkeklerin de ilişki öncesi masajdan haz alırlar. İlişkiden önce onu rahatlatmak ve ateşli bir geceye hazırlamak için bu 9 noktaya masaj yapın!

Yüzü…
Çin tıbbında, “yang enerjisi”nin geçtiği yang kanalları (erkeklerin tahrik ve cinsel enerjilerinin geçtiği kanallar)yüz etrafında olduğu söylenir.

Onu rahatlatmak için iki elinizden iki parmağınızı kullanarak yavaşça şakaklarına masaj yapın. Daha sonra aşağı inerek çenesine ve oradan da işaret parmaklarınızla dudaklarına masaj yapın.

Boynu…
Erkeklerin önemli enerji noktalarından biri de troidleridir. Bu bölgenin uyarılması ile cinsel enerjisi tavan yapar. Adem elmasının üzerinde parmaklarınızı gezdirin ve bölge etrafında küçük daireler çizerek masaj yapın.

Kulağı…
Kulaklarındaki sinirler, cinsel bölgelerine kadar gider. Bu nedenle bu bölgenin uyarılması oldukça önemlidir. Baş veya işaret parmağınızla kulağının etrafında “C” çizerek masaj yapın.

Avuçiçi…
Rahatlatıcı kokuya sahip kremlerden bir parça alarak, libidosunu artıracak avuçiçine hafif baskı uygulayarak ve el içinden başlayarak avuçiçine doğru masaj yapın.

Sırtı…
Akapunkturculara göre, böbrekler vücudumuzun arka kısmında belimizin tam üzerinde bulunur ve cinsel enerji kaynağıdır. Sırtından kalçalarına doğru inerken o arada bulunan boşluğa küçük dokunuşlar ile masaj yapın.

Göbeği…
Çin tıbbına göre, göbeği  ve üst karnı arasındaki bölge tamamen cinsel bölgenin uyarılmasını sağlar. Bu bölgeden başlayarak cinsel organına doğru iki parmağınızla masaj yapın.

Dizlerinin arkası…
Dizlerinin arkasında bulunan hassas bir deriye sahip olan bu bölge sinirlerin en çok uyarıldığı bölgedir. Yüzüstü yatmasını isteyin ve erotizmi artırmak için dilinizi bu bölgede gezdirin…

Bileğinin altı…
Topuğu ve ayak bileği arasındaki sert kemiğin bulunduğu alan uyarılmasını sağlar. Bu nedenle topuğundan başlayaran bu bölgeye doğru iki parmağınızla masaj yapın.

Ayak tabanı…
Ayak tabanından, cinsel bölgesine direk uyarılma kanalları vardır. Elinize aldığınız bir miktar hoş kokulu bir krem ile ayak tabanının tam ortasında bulunan çukuru baş parmağınızla hafif bastırarak ovun. Daha sonrasında tüm ayağını iki elinizi kullanarak masaj yapın.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Bebek nasıl uyutulur?
  Bebek nasıl uyutulur?

  Süresi : 07:29 İzlenme : 10734

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Rahim ağrısına yoga pozları
  Rahim ağrısına yoga pozları

  Süresi : 07:00 İzlenme : 3995

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?
  Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?

  Süresi : İzlenme : 1526

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön