Aslan burcuna özel makyaj tüyoları

Asil bir ruha sahip, doğuştan lider ve ortama girdiği anda bütün dikkatleri üzerine çeken Aslan burcu kadını için karakteristik özelliklerini makyajına yansıtacak tüyolar hazırladık.

Aslan burcuna özel makyaj tüyoları

Işıl ışıl ten

Aslan burcu dikkat çekmeyi çok sever bu nedenle kullandıkları ürünler de dikkatleri üzerine toplamasına yardımcı olmalı. Işıltılı bazlar ve fondötenler tam da onların istediği etkiyi yaratacaktır. Ciltlerini genç ve canlı gösteren ince yapılı ve ışıltılı bir fondöten elde etmek istedikleri görüntüyü yakalamalarını sağlayacaktır.

 

Kedi gözü

Aslan burcu dikkati dağıtmayı sevmediği için de makyajlarında genellikle belli bir bölgenin öne çıkmasına yönelik makyajlar yapacaktır ve bu genellikle gözleri olacaktır. Kedigiller familyasına yakın olan aslanlar göz makyajı konusunda oldukça başarılıdır. Eyeliner bir burcun imza makyajı olacaksa o kesinlikle Aslan burcudur. Bunun yanında gözlerinde altın, bakır gibi ışıltılı metalik renkler kullandıklarında da kendilerine çok yakıştırırlar.

 

Bronz görüntü

Genellikle yaz bebekleri olduklarından, güneş ve bronzlukla araları çok iyidir. Güneşte yanmış bir görüntü elde etmeyi çok severler o yüzden en sevdikleri makyaj malzemelerinden biri bronzerdır.

 

Değişiklik istemez

Birkaç imza makyajları vardır ve sık sık aynı makyajları kullanırlar. Kendilerine neyin yakıştığını bildiklerinden sürekli değişiklik yapmaya gerek duymazlar. Ayrıca sabit bir burç olmaları da yeni şeyler denemeye gerek olmadığını düşünmelerine neden olur.

 

 

Zodyak kuşağının en güçlü 4 burcu
+5
Bazı insanlar diğerlerine göre çok daha güçlüdür. Bu insanlar iş arkadaşlarınız, aile fertleriniz, dostlarınız olabilir. Korkusuz, güdümlü ve baskındırlar hatta bazıları lider olma eğilimindedir. Toparlarsak bu insanlar güçlüdür. Bu yazıyı okurken etrafınızda olan bazı kişiler aklınıza gelmiş olabilir. Belki kendinizden bile bir şeyler bulmuşsunuzdur. Yazımızı okuyarak hangi burçların diğerlerinden daha güçlü olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli anlatıyor
  Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli...

  Süresi : 08:40 İzlenme : 0

 • Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine nasıl yaklaşmalı?
  Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine...

  Süresi : 23:38 İzlenme : 0

 • Yeşim'le Hayat Bilgisi
  Yeşim'le Hayat Bilgisi

  Süresi : 31:47 İzlenme : 0

 • Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar
  Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar

  Süresi : 37:35 İzlenme : 0

 • Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?
  Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?

  Süresi : 01:55 İzlenme : 1442

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön