40 yaş üstü kadınlar için ünlülerden saç önerileri

40 yaşını aşmalarına rağmen hala genç görünen ünlülerin saçlarını sizin için hazırladık.

40 yaş üstü kadınlar için ünlülerden saç önerileri

Kadınlar hangi yaşta olurlarsa olsun her daim güzel ve bakımlı görünmek ister. Güzel ve bakımlı görünmek için de kadınların en önemli kıyafetlerinden biri saçlarıdır. Saç şekli ve rengi bir kadını baştan yaratabilir. 40 yaşını aşmış kadınların daha genç ve bakımlı görünmelerinde saçlarının payı büyüktür. İşte 40 yaşını geçmelerine rağmen hâlâ genç ve güzel görünen ünlülerin saçları...

Catherine Zeta Jones dalgaları
Güzel oyuncu Catherine Zeta Jones yaşlılığa meydan okuyan ünlülerden... 42 yaşındaki Jones, Zorro filminden de akılda kalan uzun dalgalı saçlarıyla hâlâ bakımlı ve güzel görünümünü koruyor. Bakımı zor olsa bile güzel oyuncu uzun saçları ve doğal dalgalarından vazgeçemiyor.

Kylie Minogue bukleleri
Ünlü şarkıcı Kylie Minogue da 44 yaşında olduğunu göstermeyen ünlülerden biri. İlk günkü doğallığını koruyan güzel şarkıcı sapsarı saçları ve bukleleriyle daima hareketli saçlarla çıkıyor kameraların karşısına. Göğüs kanseri tedavisi sonucu iyileşen Minogue, uzun saçlarına ve buklelerine çok daha fazla özen gösteriyor.

Marcia Cross kızılı
"Umutsuz Ev Kadınları" dizisi ve dizideki kızıl saçlarıyla dikkat çeken Marcia Cross 50 yaşında olmasına rağmen zamana meydan okuyor. Kızılın farklı tonlarını deneyen oyuncu kimi zaman kırmızıya kimi zaman da turuncuya dönen saçları ile beyaz tenine canlılık katıyor. Saçlarının verdiği bu enerji ise onu olduğundan daha genç gösteriyor.

Meryl Streep topuzu
"Şeytan Prada Giyer" filmindeki gri saçlarıyla akıllarda kalan 62 yaşındaki Meryl Streep, gerçek hayatında çok açık sarı saç renginin yanı sıra genellikle saçını toplamayı tercih ediyor. Toplama şekli ve rengi kadınları yaşlı gösteren bir tarz olsa bile ünlü oyuncuyu 62 yaşından genç gösteriyor.

Monica Bellucci uzunluğu
47 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve seksiliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Monica Bellucci yıllar geçtikçe gençleşiyor. Bellucci'nin koyu renkli saçları gözlerinin güzelliğini daha da ön plana çıkarıyor. Uzun saça çok iyi bakılması gerektiğini bilen güzel yıldız, uzun saçlarıyla seksi görünümünü destekliyor.

Sharon Stone dağınıklığı
Diğer ünlülerin aksine kısa saçın pratikliğini tercih eden 54 yaşındaki güzel oyuncu Sharon Stone, kısa saçla genç görünmeyi başaran ünlülerden. Genellikle kadınlar yaş ilerledikçe saçlarını kısaltırlar. Stone, bu yolu seçenlerden olmasına rağmen saçlarına verdiği dağınık görünümle yaşını tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli anlatıyor
  Sema'nın Sağlıklı Mutfağı - Sema Sumeli...

  Süresi : 08:40 İzlenme : 0

 • Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine nasıl yaklaşmalı?
  Eğitim Uzmanı Koray Varol: Sınav sistemine...

  Süresi : 23:38 İzlenme : 0

 • Yeşim'le Hayat Bilgisi
  Yeşim'le Hayat Bilgisi

  Süresi : 31:47 İzlenme : 0

 • Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar
  Kanserde Doğru Bilinen Yanlışlar

  Süresi : 37:35 İzlenme : 0

 • Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?
  Sanal kitap mı? Basılı kitap mı?

  Süresi : 01:55 İzlenme : 1442

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön