Bahara ‘merhaba’ demek için hiçbir ‘pürüz’ kalmadı!

Bahara pürüzsüz bir ciltle ‘merhaba’ demeyi hayal edenler yaşadı. Işıldayan, pürüzsüz ve capcanlı bir cilde kavuşmaya hazır mısınız?

Bahara ‘merhaba’ demek için hiçbir ‘pürüz’ kalmadı!

Cilt sorunlarına karşı bitkisel çözümün markası, bildiğiniz Bioder, sizin için tepeden tırnağa yenilenerek tüy azaltıcı Bio Epilation serisiyle eczanelerde yerini aldı.

3 kat daha yoğun formülüyle Bio Epilation devrim niteliğinde bir yenilik sunmakta. Ürünün başarısının temeli, sinerjik etki oluşturan turunç ve bitkisel Complex B bitki özlerinden formüle edilmiş olması. Kıl ve ten rengi ayırt etmeden tüyleri azaltan ve incelten seri, güçlendirilmiş formülü ve yepyeni şık ambalajları ile sizi bekliyor.

Cilt sorunlarına karşı bitkisel çözümün markasına ait seri, 5 Nisan Perşembe günü Beyoğlu Richmond Hotel -Leb-i Derya Restaurant’ta gerçekleşen basın toplantısıyla tanıtıldı. B’iota Laboratuvarları Eczane Kanalı Markaları Pazarlama Müdürü Elif Öztürk, Ar-Ge Direktörü Özden Kasımoğulları ve Bioder Ürün Müdürü Ezgi Eröz’ün evsahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Bio Epilation Tüy Azaltıcı Ürün Serisinin sadece pürüzsüz bir cilt değil aynı zamanda bakımlı ve sağlıklı bir cilt de vaat ettiği vurgulandı.

Kadınların en büyük problemlerinden biri olan istenmeyen tüyler, artık sorun olmayacak. 3 yýl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen yeni 3 kat yoğun formülü ile istenmeyen tüylerde daha etkili ve hızlı sonuç alabileceksiniz. Ayrıca, içerğindeki bitkisel ekstre sayesinde ciltle tamamen uyumlu olan seriye ait ürünlerin hiçbir yan etkisi bulunmuyor.

Quercetin aktif maddesi ile tüy çıkışını azaltan ürünler, içeriğindeki Ferulik Asit ve Genistein aktif maddeleri ile de tüy gelişiminin önüne geçiyor. Sonuç olarak tüyler azalıyor ve inceliyor. Etkisi kanıtlanmış olan Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum Forte, düzenli olarak ayda sadece 3 gün kullanılması hallinde tüy sayısında yüzde 65 azalma, tüy çıkışında yüzde 62 gecikme ve tüy çapında yüzde 55 incelme sağlıyor. Kullanımı son derece kolay olan ürünü, tüyler kökünden aldıktan sonra temizlenmiş cilde sadece ilk 3 gün uygulamanız yeterli.

Cildiniz kremle nemlenecek, jelle tüylerden arınacak
Seride size özel ürünlerinden, Tüy Azaltıcı Krem&Jel ise 2’si 1arada formülü ile bahara merhaba demenin en keyifli yolu olacak. İnovatif ambalajı sayesinde tüy azaltıcı jel ve nemlendirici krem formülasyonları birbirinden ayrılarak, tüy azaltıcı jel 3 kat daha yoğun hale getirildi.

 Tüy Azaltıcı jel içeriğindeki Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri ile istenmeyen tüylerle savaşırken, pamuk yağı içerikli nemlendirici krem cildin günlük nem ihtiyacını karşılayarak kadınlara pamuk gibi yumuşacık bir cilt vaat etmekte. Düzenli olarak kullanılması hallinde tüy sayısında yüzde 60 azalma, tüy çıkışında yüzde 51 gecikme ve tüy çapında yüzde 32 incelme sağlıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön