Bekarlığa veda partisinde neler yapabilirsiniz?

Evlenmeden önce yakın kız arkadaşlarınızla felekten bir gece çalmaya ne dersiniz? İşte bekarlığa veda partiniz için size önerilerimiz...

Bekarlığa veda partisine hazır mısınız?

Eskiden evlenmeden önce kız kıza sadece kına geceleri yapılırdı. Şimdilerde ise kına geceleri yapılmaya hala devam etse de yeni trend berkarlığa veda partileri. Eğer siz de evlenmeden önce bekarlığa veda partisi vermeyi düşünüyorsanız sizin için birkaç önerimiz var.

 

Bütün kızlar toplandık

Bu özel gecede yanınızda olmasını istediğiniz ya da eğlenceli olacağını düşündüğünüz tüm kız arkadaşlarınızı çağırın. Ne kadar kalabalık olursanız eğlenme şansınız o kadar artar. Fakat huzurunuzu kaçıracak arkadaşlarınızı da sırf kalabalık olsun diye çağırmayın!

 

Güzel bir mekân ayarlayın

Bu mekân sevdiğiniz bir cafe, bar ya da ev olabilir. Önemli olan rahat edebileceğiniz ve  eğlenebileceğiniz bir ortam olması. İmkânlarınız doğrultusunda müzikli bir mekân da kapatabilirisiniz. 

 

Küçük bir kaçamak yapın

Eğer bekarlığa veda partiniz sadece bir gece sürsün istemiyorsanız bu partiyi arkadaşlarınızla küçük bir tatile çevirebilirsiniz. Sevdiğiniz kız arkadaşlarınızı yanınıza alıp bir yere tatile gidin, birlikte havuzun, spanın ve masajın keyfini çıkarın! Akşamları da eğlencenin dibine vurun!

 

Bol bol müzik

Sevdiğiniz şarkıların çaldığını bildiğiniz bir barda toplanabilirsiniz. Ya da kendi müzik listenizi oluşturup gideceğiniz mekanda kendi şarkılarınızı çaldırabilirsiniz. Listenizde slow şarkılara yer vermemenizi öneririz. Bu gece ağlama değil eğlenme gecesi! Eğer illa ağlamak istiyorsanız ayrıca kına gecesi de yapın!

 

 

Karaoke yapın

Bir mekanda müzik dinlemek yerine kendi müziğinizi de yapabilirsiniz aslında. Tek yapmanız gereken bir karaoke bar ayarlayıp arkadaşlarınızla toplanmak. Tüm gece boyunca favori şarkılarınızı söyleyip çok eğlenebilirsiniz!

 

Yiyin, için, eğlenin!

Bekarlığa veda partinizin olmazsa olmazı yiyecek ve içecekleri unutmayın. Sevdiğiniz şeylerden bir menü oluşturabilirsiniz. Ancak ortamın daha hareketli ve eğlenceli olmasını istiyorsanız yemek yerine apreatifleri tercih edin.

 

Aksesuarları es geçmeyin

Hem kendiniz hem de diğer kızlar için geceye özel aksesuarlar belirleyin. Bunlara bazı örnekler küçük duvak şeklinde taçlar, prenses taçları ve maskeler... Kullanacağınız bu aksesuarlar daha kolay havaya girmenizi sağlar.

 

Pastasız kutlama olmaz

Geceyi tatlı bir şekilde sonlandırmak için pasta yaptırın ve arkadaşlarınızla beraber afiyetle yiyin!

 

Profesyonel fotoğrafçı tutun

O gece her anın tadını çıkarmalısınız. Hem sizin hem de arkadaşlarınızın rahatça eğlenebilmesi için profesyonel bir fotoğrafçı tutup tüm geceyi kayıt altına aldırabilirsiniz. Böylece güzel kareler yakalamaya çalışırken eğlenceyi kaçırmazsınız.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
12
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  10 Aralık 2012 Pazartesi 21:43

  niye bekarlığa veda ediyoruz ki,evlenince balayına,bekar alayına gitmezmi? evlilik 2. sınıf yaşam tarzı. i̇lk ayı balayı sonrası aysonu,geçermi bütün ömür böyle?

  Cevapla
 •  
  15 Temmuz 2012 Pazar 10:27

  valla bende bekarlığa veda partisi yapçam burası türkiye özgür bir ülke zevk benim zevkim kime ne aldatmanın artmasının da sebebi belli muhafazakarlarda neler dönüyo onlarıda gördük millete laf atmayın muhafazakarsın madem fantezi sayfasında buralarda ne işiniz var gidin cemaat sitelerine girin işinize geldiği gibi davranmayın boşunada uğraşmayın

  Cevapla
 •  
  10 Mart 2012 Cumartesi 16:47

  tecrübe kazanmak adına yapılan partidir,herkes onu bilerek gelsin lütfen.

  Cevapla
 •  
  02 Mart 2012 Cuma 06:45

  ne var bunda eylensinler kız kıza allah allah ama hesabıda kendi ödesin ehehe

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 18:09

  saçmalığın daniskası.

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 18:08

  benden önceki arkadaşın görüşlerine aynen katılıyorum. ayrıca bu tip haberleri buraya yazan ya da koyan insanların bırakın müslümanlığını tohumunun türk olmadığı kanaatindeyim. boşanmalar aldatmalar sizin eseriniz....

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 18:07

  bazen benimde muhafazakar olasım geliyor!

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 17:59

  tebrikler çok güzel açiklamişsin...

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 17:54

  haber haberdir buda ilginçtir. teşekkürler.

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 17:46

  bu tarz haberler yaparak ileride striptiz yapan erkeklerinde bayanların bekarlığa veda partilerinde bulunmalarını normalleştireceksiniz, bazen sizin gibiler yüzünden muhafazakar olasım geliyor. bu ülkenin gelenek görenek örf ve adetleri vardır bunlar ile yetinmeyen ve aşırılık isteyenler burayı bozmak yerine bozulmuş yere gidip orada yaşasınlar burası türkiye!

  Cevapla
 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 17:55

  burası fantezi rehberi ne işin var o zaman bu sayfa da, herkes sizin gibi değil kimse kimse gibi olamaz. fantezi rehberine niye girdiniz ki o zaman :) buda bir ilginçlik. burası türkiye doğru :)

 •  
  01 Mart 2012 Perşembe 18:00

  ne güzel özetlemişsin, aynen katılıyorum.


Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön