11 Mayıs 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Koç burcuna geçiyor

Bugün sabah saatlerinde daha organize olmaya ihtiyacımız olabilir. Öğleye doğru Ay boşluğa geçecek. 11:15'e kadar önemli işlerimizi toparlamalı, sonrasındaysa tamamlamak istediklerimizin üzerine düşmeliyiz. Öğleden sonra 14:40'ta Ay, Koç burcuna geçiyor. Modumuz değişiyor. Daha hızlı, sabırsız, aktif enerjiler devreye girecek. Bir an önce bitirmemiz ve harekete geçmemiz gereken işler için öğleden sonrayı daha etkin bir şekilde kullanabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: İş alanlarınızda hızla başlayan gününüz önemli koşturmaları içerirken, öğleden sonraysa başka bir ruh haline bürünebilirsiniz. Kendinizle olmaya sosyalleşmeye ihtiyacınız olabilir. Gün içinde etrafınızdan önemli bilgiler öğreneceksiniz.

 

Boğa Burcu: Bazı arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkiler sizi rahatsız etse bile, arkadaşlıklarınız değerli ve siz bunu biliyorsunuz. Öğleden sonra sabah ilgi gösterdiğiniz konulara ılımlı yaklaşmabilirsiniz. Bugün yapacaklarınızı gözünüzde büyütmeyin.

 

İkizler Burcu: Siz işiniz üzerine düşmüşken, bazı insanların gününü gün ediyor olması sizin için anlaşılır birşey değil. Tüm esnekliğinizle sinir olduğunuz konuların üstünü kapatmasını bileceksiniz. Sosyal çevrenizle yapacağınız konuşmalar ilginç olabilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün gezmeye görmeye dayalı hareket ederken öğleden sonra iş alanlarınızdaki hızlılık devreye girebilir. Birçok işi hızlı bir şekilde halletmek için uğraşabilirsiniz. İş hayatınızda iyileşmesi gereken alanlara yoğunlaşmalısınız.

 

Aslan Burcu: Başkalarıyla olan ilişkilerinizde kendinizden taviz vermeye yatkınsınız. Yapılması gereken işlerinizi tamamlamada sizin elinize kimse su dökemez. Seyahatle, gezilerle ilgili önemli konuşmalar, havadisler öğleden sonra önem kazanıyor.

 

Başak Burcu: Kafanız özel hayatınızın detaylarında olabilir. Sevdiğinizle yaptığınız bir kavga veya konuşma sizi olumlu etkileyecek ve olayları daha net göreceksiniz. Bugün önemli olan ödemelerinize yoğunlaşmanız, öğleden sonra bu işlerinize odaklanın.

 

Terazi Burcu: Aileniz ve yuvanız için çok planlarınız olabilir, huzursuzluklarınız olsa bile yapmanız gerekenleri gayet iyi biliyorsunuz. Öğleden sonra özel hayatınıza, sevdiğiniz insana vaktinizi harcayabilirsiniz. Değişik planlara ihtiyacınız var.

 

Akrep Burcu: Sevdiklerinizle kurduğunuz iletişim sayesinde çok fazla şey öğreniyorsunuz. Hayatın sizi yatıştırdığını, hırslarınızı azalttığını göreceksiniz. Bu bir anlamda iyi çünkü daha gidecek çok yolunuz var, sindirerek, güvenle ilerlemelisiniz.

 

Yay Burcu: Sizi seven insanların size ihtiyacı olduğunda hemen ordasınız, bugün ailenizin ihtiyaçlarına odaklanabilir, yapmanız gerekenleri devreye sokabilirsiniz. Öğleden sonraysa eğlenceli planlar öne çıkabilir, gezmeye, eğlenmeye ihtiyacınız var.

 

Oğlak Burcu: Hızlı olup biten olaylar sizi yoruyor ve bazı önemli detayları gözden kaçırmanıza neden oluyor. Öğleden sonra kendinize yüklendiğiniz konuları geride bırakacak, evinizin düzeni, konularıyla daha çok ilgileneceksiniz.

 

Kova Burcu: Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmanıza çok az kaldı, hızlı iletişim trafiğiyle bugün yakın çevrenizle beraber yaptığınız ortak işlere ve planlara eğileceksiniz. Maddi konularda fedakarlıklar, atladığınız konular kafanızı kurcalayabilir.

 

Balık Burcu: Ailenize bu kadar sevgi ve anlayış gösterirken onların sizi anlamaması en zorlandığınız konu. Bugün tüm bunları bir kenara bırakarak öğleden sonra maddi konuların, kazançlarınızın üzerine eğilmelisiniz. O zaman günü doğru kullanacaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön