29 Nisan 2018 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş - Satürn olumlu açıda!

Bu pazar gökyüzünde oluşan Güneş - Satürn olumlu açısıyla otorite figürlerinden, yaşlı, bilge ve olgun insanlardan alacağımız destekler ve yardımlar önem kazanacak. Önemli işlerimizde desteklendiğimizi görecek, sorumluluklarımızla yürümekten korkmayacağız. Kalıcı işler ve adımlar için uygun bir gün.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün sorumluluklarınızın iş alanlarınızda getirilerinizi desteklediğini görebilir. Kalıcı ve uzun soluklu işlere yeni gelecek olan haftanın başında kalkışabilirsiniz. Sorumluluklarınız size şevk verecek. Özel hayatınızda onaya ihtiyacınız olabilir.

 

Boğa Burcu: Geleceğinize yönelik düşünceleriniz, planlarınızın desteklendiğini görebilir, otoritelerden, size sözü geçen insanlardan güzel tavsiyelerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Hayat gözünüze daha rahat ve kolay görünecek. Özel ilişkilerinize vakit ayırmalısınız.

 

İkizler Burcu: Bu pazar kendinizi sakinleştireceğiniz ve tünelin sonunda ışığı göreceğiniz günlerden biri olabilir. Yakın çevrenizden göreceğiniz yardımlar sizi rahatlatacak. Yapılması gereken işlerinizde pire gibi etrafa koşturabilir, hareketten keyif alabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün sosyal çevrenizdeki insanlar özel ilişkilerinizi, atacağınız adımları destekleyecekler. Hafta içinde yaşadığınız olumsuzlukların geride kaldığını görebilirsiniz. Özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gereken bir gün olacak.

 

Aslan Burcu: Sorumluluklarınızı istekle yerine getireceksiniz. Olumsuz bakış açınızın geride kaldığını görebilir, güçlü insanlardan, anne tarafından istediğiniz yardımı alabilirsiniz. Ailevi konular önem kazanırken, kuracağınız dengelere dikkat etmelisiniz.

 

Başak Burcu: Bu pazar, uzak yerlerde, seyahatlerde kalıcı ve uzun soluklu işler yapılabilir. Önemli sorumluluklarınızı yerine getirmek kolay görünüyor. Geleceğinizi şekillendireceğiniz işler karşınıza gelebilir. İletişiminize gereken özeni gösterin.

 

Terazi Burcu: Bu pazar ortak parasal işlerinizde istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz. Bir insanın yol göstericiliğiyle birlikte ailevi konularda ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Evinizde kalıcı bir eşya veya iş için harcamalarda bulunabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Özel hayatınızdaki insandan destek alacaksınız. Ortaklı işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir. Çevre sorumluluklarınız sevdiğiniz insan tarafından onay görebilir. Kendi yolunuzu bulmalı, isteklerinizi bu aralar göz ardı etmemelisiniz.

 

Yay Burcu: Bu pazar günlük işlerinizi iyi organize edebilir, sorumluluklarınızı bilerek, güçlü kişilerden destek alarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Karşınıza gelecek hassas olaylar karşısında daha soğukkanlı olmaya çalışın, bir olayın çözüldüğünü görebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Eğlenceli ve keyifli ortamlarda, özel hayatınızda kalıcı ve uzun soluklu işler peşine düşebilirsiniz. Diğer insanlardan göreceğiniz destekler hayata keyifle bakmanıza neden olacak. Arkadaşlarınızla aranızda güçlü bağlar kurulabilir.

 

Kova Burcu: Bu pazar ailenizdeki insanlardan alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Hafta içindeki gerginliğinizi sevdiklerinizden göreceğiniz güzel ve onaylayıcı tepkilerle üzerinizden atabilirsiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde göz doldurabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Bu pazar sosyal çevre sorumluluklarınızı, yakın çevrenizdeki insanlarla beraber planlayabilirsiniz. Yine çevrenizdeki kişilerden göreceğiniz destekler, geleceğinize umutla bakmanıza neden olabilir. Planlarınızı herkesle paylaşmak isteyebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön