11 Nisan 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Venüs - Mars olumlu açıda!

Bugün gökyüzünde oluşan güneş-plüton karesiyle, bazı işlerimizde ve eşyalarımızda bozulmalar oluşabilir. Otorite figürleriyle anlaşmakta ve kendimiz onlara ifade etmekte, göstermekte zorlanabiliriz. Diğer yandan Venüs - Mars olumlu açısıyla karşı cinsin ilgisini bugünlerde üzerimizde fazlasıyla hissedebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: İş alanlarınızda üzerinize güç uygulamak isteyen iş çalışanları veya patronlarınızla ego sürtüşmelerine girmeyin. Bir işiniz bozulabilir. Bir yandan da maddi konularda enerjinizi doğru çalıştıracak, güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

 

Boğa Burcu: Bazı seyahat, eğitim ve yabancı sermayeli işlerinizde bozulmalar ve sorunlar oluşabilir. Yeni işler kapıda çok da üzülmeyin. Bir yandan hem iş hem de özel hayatınızda kadın erkek farketmeden ilişkilerinizden yüksek faydalar görebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Sosyal ortamlardaki işlerinizde, organizyonlarda bazı parasal desteklerinizde bozulmalar ve sorunlar oluşabilir. Ego sürtüşmelerinden uzak durmalısınız. Bir insana karşı derinden ve gizli bir hoşlanma duyabilir, platonik ve hoşunuza giden maceralara çekilebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Kariyerinizde ortak iş yaptığınız insanlarla iş ilişkilerinizde bazı bozulmalar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda da bazı ego sürtüşmeleri karşınıza gelebilir. Olayları ve şartları çok zorlamayın. Bir taraftan da sosyal çevrelerde ilgiyi üzerinize çekeceksiniz.

 

Aslan Burcu: İş hayatınızda bazı ilişkilerinizde bozulmalar ve sorunlar oluşabilir. Bir seyahat veya eğitim işiniz ertelenebilir ya da işiniz, sağlığınız yüzünden siz bir seyahatinizi veya tatilinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kadın, erkek demeden işlerinizde güzel ilişkler ve bağlarda oluşabilir.

 

Başak Burcu: Fazla para harcamaktan kaçının ve aşk hayatınızda aksiliklere açık olun. Tutkularınız ve inatçı davranışlarınız sevdiğiniz insanla aranızı açabilir veya çocuğunuz varsa onunla sıkıntılara açık olabilirsiniz. Bir yandan da kalbiniz boşsa bugün dış ortamlarda bir insan hoşunuza gidebilir.

 

Terazi Burcu: Aile ilişkilerinizde bazı bozulmalar ve sorunlar oluşabilir. Biraz daha esnek olmaya çalışın. İş hayatınızdaysa parasal olarak kalıcı çözü arayışlarınız devam edecek, şunu bilin ki doğru yoldasınız. Aile yaşantınızda ortak parasal işlerinizde işler istediğiniz gibi ilerleyebilir.

 

Akrep Burcu: Yakın çevre iletişiminizde, akraba veya kardeşlerinizle bazı sorunlar ve olaylara açık bir gün olabilir. Bazı sağlık bozulmaları sizi ve çevrenizi zorlayabilir. Diğer yandan özel hayatınızda güzel etkiler altında olacaksınız. Kalbiniz boşsa yakınızdaki bir ilişkiyi farkedebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Maddi konularda bazı işlerinizde sorunlar ve bozulmalar görülebilir. Bugün risk içeren işlerinizi yapmamaya çalışın. Diğer yandan günlük işlerinizde güzel bir düzen oturtabilir, karşı cinsin ilgisini üzerinizde hissedebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda bazı bozulmalar, sorunlar yaşamanız mümkün. Bir aile büyüğüyle aranızda bozulmalar oluşabilir. Yakın çevrenizdeki iletişimi yüksek insanlar devreye girerlerse her şey daha rahat bir şekilde hallolabilir. Diğer yandan aşkı içinizde hissedebilir, bir insanın ilgisini farkedebilirsiniz.

 

Kova Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla olan işlerinizde ve ilişkilerinizde bazı bozulmalar ve zorlanmalar oluşabilir. Bazı işleriniz sizin elinizde olmayan nedenlerle iptal olabilir veya bozulabilir. Bir yandan da ev ve aile ilişkilerinizde karşı cinsle aradığınız huzuru bulacaksınız.

 

Balık Burcu: Sosyal ortamlardaki para konuları canınızı sıkabilir ve bugün bazı işlerinizde bozulmalar, çakışmalar olabilir. Ego sürtüşmeleri en çok arkadaş ilişkilerinizi zorlayacak. Yine bugün yakın çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Sosyal ortamlarda karşı cinsle rahat ve iyi anlaşacaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön