08 Ekim 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

İlişkilerimize dikkat etmeliyiz!

Bugün devreye giren Venüs - Satürn dik açısıyla ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. İlişkilerimizde soğuk ve mesafeli olabilir, yolunda gitmeyen konulara çok net ve sert tepkiler verebiliriz. Maddi konularda da bu Pazar desteklenmeyeceğiz. Yalnız Güneş - Merkür kavuşumuyla sıkıntılarımıza çözüm üretmek için harekete geçebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Gelecek sorumluluklarınız, iş yaptığınız insanlarla aranıza bir set çekebilir. Kendinizi yalnız hissedecek ve sizin yanınızda bulunan insanların sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Bir ilişkiniz bu süreçte zora girebilir.

 

BoğaBurcu: Sevdiğiniz insanın sizi anlamaması ya da sizin onu anlamamanız, hayattan aldığınız keyfi kısabilir. Bu süreçte çocuğunuzla olan beraberliğinizde de birtakım ilişki sorunları yaşamanız söz konusu.

 

İkizler Burcu: Aile hayatınızda birtakım sonlanmalar, kopuşlar, sıkıntı ve streslerin etkili olması söz konusu. Ev ortamlarınızda dekorasyona, tadilata, tamirata kalkışacaksanız uzak durmakta fayda olabilir.

 

Yengeç Burcu: İş ilişkilerinizde, yakın çevrenizle iletişime dayalı konularda birtakım aksilikler ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Ailenizden ve büyüklerinizden kafanızdaki konular için tavsiyeler alabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili alanlarda, eğlenceyle ilgili konularda sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Özel ilişkilerinizde, temaslarınızda birtakım sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız.

 

Başak Burcu: Bugün, aile ilişkilerinizde sorunlar görünür hale gelebilir ve siz kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Onlarla olan bağlantılarınızda desteklenmediğinizi düşünmeniz mümkün.

 

Terazi Burcu: Üstlendiğiniz yakın çevrenizin sorumlulukları, hayattan alacağınız keyfi de kısabilir. Bu, bir anlamda parasal sorumlulukları da içeriyor olabilir ve siz kendinizi kapana kısılmış hissedebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Sosyal çevre ilişkilerinizde birtakım problemlere açıksınız. Parayı elinizde tutmanız ya da daha ölçülü bir şekilde davranmaya zorlanmanız, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemler yaratabilir.

 

Yay Burcu: Toplum önü ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Çevrenize karşı verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Önemli işlerinizde ve adımlarınızda desteklenmediğinizi düşünmeniz size hata yaptırabilir.

 

Oğlak Burcu: Yabancılarla yapılacak işlerde, eğitimsel konularda, medyayla ilgili ilişkilerinizde birtakım bozulmalar, sıkıntı ve problemler öne çıkabilir. Sorumluluk üstlenmekten mutlu olmayacaksınız.

 

Kova Burcu: Aile hayatınızdaki ilişkilere dikkat edin. Arkadaşlarınız ve çevrenizle olan bağlantılarınızda sorumluluklar altına girmekten hoşlanmayacaksınız ya da bir insanın parasal sorumluluğunu üstlenmeniz bu dönemde sizi yorabilir.

 

Balık Burcu: Bugün ilişkinizde sevdiğinizle birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız. Sevdiğiniz insana sıcak yaklaşımlar geliştirmeli, aranıza mesafe koymamalısınız. İlişkinizde bozulmalar, sıkıntılar ve problemlere dikkat.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön