1 Ekim 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Kova burcunda

Pazar günü Ay, Kova burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Ayrıca evcil hayvanların yaşam alanlarını temizlemek, elektronik ve teknolojik aletlerin temizlik ve bakımını yapmak olumludur.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa net olarak sunabilirsiniz. Hareket etme isteğiniz yüksek olacak ve sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla yapacağınız planlar içinde yer alacaksınız.

 

Boğa Burcu: Bugün, yapmanız gereken günlük rutine dair ufak tefek işlerde tamamlanması gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Düşüncelerinizde bazı hayalkırıklıklarını kendi kendinize tetiklemeyin.

 

İkizler Burcu: Eğlenceli ortamlarda kendinizden ve yaşadıklarınızdan konuşmayı isteyeceksiniz. Oldukça keyifli ve farklı bir gün geçirebilir, değişik yerler görme arzunuzla hareket edebilirsiniz. Aile alanlarınızdaki sıkıntılara çok takılmayın.

 

Yengeç Burcu: Bugün ev hayatınızda, sevdikleriniz ve paylaşım içinde olduklarınızla iletişiminiz artabilir. Ailenizin geleceği için planlar yapabilir, kendi kişisel deneyimlerinizden faydalanabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün, yakın çevrenizdekilerle, akraba ya da varsa kardeşlerinizle iletişiminiz güçlü ve tek taraflı akabilir. Bir araya geldiğiniz insanları dinlemekten ziyade, anlatmaya meyilli olacaksınız.

 

Başak Burcu: Bugün, maddi konularda veya alışverişlerde kafanız ticari olarak iyi işleyecek. Detay ve ayrıntı isteyen işler, bugün vaktinizin çoğunu alacak. Özel ilişkilerinizde bazı hayalkırıklıkları devrede olabilir.

 

Terazi Burcu: Bugün kendi hayatınızda insanlarla bir arada olmak isteyecek, paylaşımlarınızı arttıracaksınız. Başkalarını dinlemezseniz, önemli ipuçlarını gözden kaçırabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda keyfiniz yerinde olacak.

 

Akrep Burcu: Bugün, yaratıcılığınız ve çözüme yönelik hareketlerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Harekete geçmekten ziyade, işlerinizin planlama, programlama yönüyle ilgilenebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Bugün, geleceğinize yönelik atılımlarda ve girişimlerde bulunacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınız paylaştıkça daha güzel olacak. Yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor.

 

Oğlak Burcu: Bugün, toplumsal konularda işleriniz tam da planladığınız gibi ilerleyecek. Sizi motive edecek gelişmelere hazırlıklı olun. Kalabalık ortamlarda, düşüncelerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Kova Burcu: Bugün değişik ve farklı insanların yanında, seyahatlerde veya kurs, seminer gibi ortamlarda konuşmalarınız ve düşünce tarzınızla kolaylıkla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

Balık Burcu:. Bugün itibariyle geçmişinizde kaldığına inandığınız konular gündeminizde yer almaya başlayabilir. Ortaklaşa yapılacak işlerde kendinizi göstermek için bu haftayı bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

 

 

 Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön