13 Temmuz 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Balık burcunda

Bugün ve yarın Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burcu, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımızı rahatlatmalı ve çok fazla zorlamamalıyız. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Su alımını artırmalı, sulu yiyeceklerden fayda sağlamalıyız.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bugün beklenmedik duygu değişimlerine açık olmalısınız. Sanki hayatınızın yönetimi elinizde değilmiş gibi hissedebilir, etrafınızda kadersel birçok olaya şahit olabilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda grup çalışmalarında bulunabilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan oldukça keyif alabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün kariyerinizde ve iş ortamlarınızda rahat ve düşünceli yaklaşımlarınızla kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda değişik koşulların işinize yarayacağını bilmelisiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün iş hayatınızda ve seyahatle ilgili konularda ilginç şanslar ve oluşumlar yakalamanız mümkün. Bu aralar kafanızı rahatlatma ihtiyacınız çok yüksek, kendinizi bol bol dış ortamlara atın.

 

Aslan Burcu: Bugün eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili konular öne çıkabilir. Ortaklaşa iş konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kafanızda hala çözmediğiniz konular varsa üzerine eğilebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Bugün özel yaşantınızda duygusallığınız ve romantikliğiniz fazla olabilir. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Neyse ki arkadaşlarınız ve etrafınız sizi destekleyecek.

 

Terazi Burcu: Bugün iş ortamınızda ve çevrenizde, duygu değişkenliğiniz fazla olabilir. Kafanız bazı konularda karışık ve kararsız. Sosyal çevrenizde zirveye oynayacağınız güzel etkileşimler karşınıza gelebilir.

 

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda fedakarlıklarınız ve geri adımlarınız söz konusu olabilir. Meraklı ve hareketli yapınızı, hoşlandığınız hobilerinize ve işlerinize aktarabilirsiniz. Güzel haberler alacaksınız.

 

Yay Burcu: Bugüne ailevi konular gündeminizde. İşlerinizi evinizden yürütseniz bile, yerinizde duramayacak ve heyecanınızı, duygularınızı körükleyecek işler peşinde koşacaksınız.

 

Oğlak Burcu: Bugün biraz dağınık ama yakın çevreniz devrede olarak gününüzü geçirebilirsiniz. İletişiminizde ve yakın çevre olaylarınızda ortak bir şekilde davranmaya, ortaklaşa hareket etmeye özen gösterin.

 

Kova Burcu: Bugün parasal konularınız aktif olacak. Gün içinde, parasal konularda duygusal tepkiler verebilir, kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. İş hayatınızda ve günlük düzeninizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.

 

Balık Burcu: Bugün kendi kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Duygularınızda kararsızlıklar görülebilir. Bir anda karar verebilir, sonrasında bu kararın hayatınızdaki insana veya ilişkilerinize uymadığını farkedebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön