Koç burcu erkeği

Koç erkeği ile birlikte olan bir kadının ilk bilmesi gereken sabırlı olması gerektiği. Nereye kadar, ne zamana kadar sabır? Okuyun, karar verin.

Koç burcu erkeği ile beraber olacakların dikkatine!

Koç erkeği iddialıdır. Birlikte olmak için seçtiği kadınla, yaptığı işle, elde ettiği pozisyonla, giydiği giysiyle, yemek yediği restoranla, gittiği tatille vs. hep öne çıkmak ister. “En”lerin insanıdır. MFÖ’nün “Peki Peki Anladık” şarkısını Koç erkeği için yazdığından ne kadar şüphelensek azdır.

 

Kendinden motivasyonludur. Başkaları onu fark etmese, sıradan olduğunu düşünse bile o başkalarıyla aynı fikirde değildir! Misal, patronunun önemsiz bir lafını kendisini takdir ettiğine yormaya her zaman hazırdır.

 

Ortalık sütlimanken bile Koç erkeği sataşacak birileri, bir şeyler bulur, her zaman düelloya hazırdır. Bir sürünün yanından geçerken dikkat edin. Arkadaşlarıyla oynamak, otlamak yerine ağaca toslayan bir eleman varsa kesin koçtur!  

 

Koç erkeği hep haklıdır. Haksızsa bile haklıdır. Konuyu saptırma, zeytinyağı gibi üste çıkma konusunda doğal bir yeteneği vardır. Bütün enerjinizi emer. Onunla tartışırken tükendiğinizi, saçlarınızın dökülüp ağardığını, yüzünüzdeki çizgilerin derinleştiğini hissedersiniz.

 

Kıskançlığı çekilmez seviyelere yükselebilir. Koç erkeği herkesi ve her şeyi kontrol etmek ister. O nerede, kiminle ne yapıyor söylemez, ama sevgilisinin her an ne yaptığını bilmek ister.

 

Bencildir. Başkalarının ve tabii ki sevgilisinin de istekleri, onunkilerden sonra gelir. İstekleri gerçekleşmediğinde huzursuzluk çıkarır. Mesela siz hoş bir restoranda yer ayırtırsınız, onun hoşuna giden cam kenarında başkaları oturuyor diye burnunuzdan getirir. 

 

Dünyada bir o yaşar ve diğer fikirler ya önemsiz ya da gereksizdir. Fikrinizi soruyorsa göstermeliktir. Bir kafeye girersiniz, sorar: “Canım nereye oturmak istersin?” Bir masa seçer oturursunuz. Arkasından ilk bir dakikada şu gelir: “İstersen şuraya geçelim. Orası daha...”

 

Koç erkeği ile sevişmek de zordur. Yatakta hep övülmek ister, sizin ne istediğinizi lütfen sorar ama asıl istediği onun arzularına karşılık vermenizdir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  30 Nisan 2019 Salı 23:37

  Yazan sanki beni taniyor gibi ;))

  Cevapla
 •  
  08 Nisan 2019 Pazartesi 08:20

  tam isabet aynısı

  Cevapla
 •  
  13 Ekim 2018 Cumartesi 13:14

  Başqk burcu

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön