Bizim videolar ilişkimizin ilacı oldu

İtiraf ediyorum, ne zamandır kadın dergisi almıyorum. Alan varsa, sorayım. Hâlâ ilişki testleri devam ediyor mu? Hani eskiden olurdu, hangi şık çoğunluktaysa ilişkiye ona göre bir teşhis konurdu. Ya da hoşlandığımız adam bizim hakkımızda ne düşünüyor, onu bulmaya çalışırdık.

 

Adam seni seviyor ama göstermiyor ya da yok yok unut onu artık gibi sonuçlar çıkardı. Hatta gazeteciliğe bir kadın dergisinde çeviri yaparak başlamış biri olarak çok yazdım o testleri. Almanca, İngilizce dergilerden az test çevirisi yapmadım. Bazen inanamazdım yazılanlara ancak el mecbur, çevirirdim. İçimden değiştirmek gelirdi de cesaret edemezdim. Hepsi aynıydı oysa…

 

Geçen hafta Arkın’la beraber Mesut Süre ile İlişki Testi’ne katılacağımızı duyunca herkes sandı ki işte en sevdiğimiz yemekler, renkler sorulacak. Oysa biz az çok biliyorduk önceki bölümleri izlediğimiz için. Tabii o yetmiyormuş, bütün sorular çalışmadığımız yerden geldi. Çekim sırasında, seyirciyle beraber gülmekten resmen yere yattık. Videoyu da izledikçe gülüyorum. Merak eden varsa, işte video...

 

 

Orada, daha önce yüksek sesle telaffuz edemediğimiz şeyleri de itiraf ettik. İşte aslında o yurt dışına gittiğinde neden ayrıldığımız, daha güzel olsaydı dediğimiz yerlerimiz… Arkın’ın elinde mendil sürekli telini silmesi, zaman zaman gülmekten konuşamamız… Konu ne olursa olsun, hiçbir şeye takılmadık ve güldük. Kendimizle dalga geçtik. Amaç neydi, gülmekti. O yüzden oradaydık ya! Birbirimizi tanımaya gitmedik ki. Bizim çok sevdiğimiz, her şovunda güldüğümüz bir kişinin sahnesinde olmak ayrı keyifti. Bir de ne var biliyor musunuz? Gülmenin yanında güldürmek de insanı çok mutlu ediyor. O yüzden ekledim video bağlantısını. Yarım saat ayırıp keyif yapmak istiyorsanız tavsiye ederim. Hatta sonra bütün İlişki Testi videolarını izleyin. Birkaç saat keyif hediye edin kendinize… Ben bazılarını 2-3 kez izledim, yine izlerim.

 

Bir de biliyorsunuz, bizim bir dakikalık videolar var Instagram’da. Ona da açıklama getirmek istiyorum. Çok soru geliyor çünkü #arkinnaber videolarından Arkın’ın keyif alıp almadığı hakkında. Alıyor, çok alıyor. Hatta o videolar sayesinde ne oldu biliyor musunuz?

 

 • Ortak bir zevkimiz oldu. Çünkü aynı filmleri, dizileri sevmeyiz. Evde resmen ortak bir zevkimiz, hobimiz oldu.

 

 • Eğleniyoruz. Karı koca kahkahalarla gülebiliyoruz.

 

 • Ortak zevk dışında, ortak paydamız da oldu. Çok izlendiğinde beraber seviniyor (artık ne olacaksa çok izlenince, sormayın onu), izlenmediğinde “daha iyi ne olabilir” diye beraber düşünüyoruz.

 

 • Bazen kavgalı olsak dahi ne zamandır video çekmedik deyip telefonun karşısına geçiyoruz.

 

 • Birçok şeyi sadece bizim yaşamadığımızı, çok kişinin aynı yoldan geçtiğini görüyoruz, rahatlıyoruz. “Oh be yalnız değiliz” demek çok güzel…

 

 • Konuları beraber bulmuyoruz. Ben genelde kendisini hazırlıksız yakalamayı seviyorum. Ancak bazen çakıyor, o zaman da değiştiriyorum soruyu.

 

Bazen kötü yorumlar geliyor: “Adamı çok sıkıştırıyorsun, seni terk eder inşallah” tadında, hayata iyi (!) bakan iyi (!) niyetli insanların yaptığı bu yorumlara hayretle bakıyorum. İnsanın eğlenmek istemeyip gerilmeyi ve karşısındakini de germek için uğraşmasını anlamıyorum, anlamayacağım da. Olur da bir gün Arkın beni terk ederse, nasıl sevinirler kim bilir… Neyse, bu konuya girmeyecektim, yine dayanamadım.

 

Daha önce de yazmıştım, evlilikte çok tökezlediğimizi, çok danıştığımızı, bazen çırpınıp bazen “hah işte oldu, düzeldik” dediğimizi… İçtenlikle söylüyorum, bugüne kadar denediklerimizden en iyisi bu #arkinnaber videoları oldu. Bu yüzden diyorum ki, siz de ortak bir şey yapmayı deneyin. Uzman değilim, bilir kişi değilim ama deneyin işte. Bizde işe yaradı. Sizde neden olmasın? Bir zamanlar benim iş hayatıma karışan, aman işe gitmeden iş mi olur diyen adam gitti, artık sosyal medyanın ve internetin gücüne inanan, hatta videolarla işimin tam da ortasına dalan adam geldi. Zaman zaman “Ne oldu canım, hani ben girip bir yerde çalışmalıydım” demek istesem de, ilişki bu kadar yol kat ettikten sonra susma hakkımı kullanıyorum.

 

Aman canım, bir kez de söylenmeyeyim…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön