Sen 2014'e girme, geride kal!

Bazı insanları nasıl da geçen senede bırakmak istiyoruz değil mi? Belki aynı insanlardan illallah etmişizdir, hadi sayalım mı?

 

1- Hiçbir iş yapmadığı, hatta pek de bir şey bilmediği halde, kendi reklamını olağanüstü yapıp, aslında etrafındakiler tarafından gercekleştirilen her güzel işten kendine pay çıkartan fırsatçı uyanıklar.

 

2- Arkadaşınla plan yaptığında, o plana dahil olmayacağı halde, sizin adınıza değiştirmeye çalışan, bunun için de o ortak arkadaşını ikna etmeden yakanızdan düşmeyen maydanozlar.

 

3- Herşeyin kötü, her insanın üçkağıtçı ve güvenilmez, geleceğinse umutsuz olduğunu düşünen, ömrü dert anlatmak ve şikayet etmekle geçen karamsarlar.

 

4- Hayatı boyunca aşk acısı çeken, seni onun bir kişiye neden bu kadar takılı kaldığını düşünmeye iterken aslında çoktan 15. aşk acısına geçen daimi acılılar.

 

5- Senden duydugu her şeyi sana satmaya çalışan, fırsat buldukça da "ben sana söylemiştim, ben biliyordum" u anında yapıştıran çok bilenler hatta en çok bilenler.

 

6- İnsanlara, kendisinin katıldığı bir eylem, bir görüş, bir yürüyüş hakkında neden yazmadığını, neden görüş belirtmediğini soran, dahası, laf sokmaya kalkan hadsizler.

 

7- Kendi haline bakmadan insanların ilişkilerine, yaşamlarına burunlarını sokan, karşılığında laf yemekten bıkmayan, usanmayan amaçsızlar.

 

8- Olduğundan farklı görünmeye çalışan, kendi dünyasını ondan başka kimsenin göremeyecegini zanneden kompleksliler.

 

9- Herkesin kendilerinden korktuğu hissiyatına kapılıp, aslında insanların muhattap olmamak için uzak durmayı seçtiğini anlayamayan arızalı bünyeler.

 

10- Sevdiğin arkadaşının sevmediğin, güvenmediğin arkadaşı olan, yani atsan atılmayan, satsan satılmayanlar.

 

11- Girdikleri her ortamda, sürekli gerilip, etrafındakileri de geren geçimsiz çiftler.

 

12- "O bile yaptıysa ben kesin yaparım, ben istesem her şeyi yaparım da yapmadım, bulaşmadim"cı özel yetenekler(!).. Sizin "2013'te kalsin, aman buralara gelmesin" dedikleriniz kimler?

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön