Erkekleri yıldırmada bir dünya markası: Türk Kızı!

Gūney Afrikalı arkadaşımla konuşuyoruz...

 

"Türkiye'ye ilk geldiğimde beni Türk kızları konusunda uyarmışlardı. Özellikle genç olanları, evlenme konusunda epey heveslilermiş" diyor, " Böyle olanlarımız da yok değil ama tamamımız için geçerli değil bu" diyorum.

 

Kendisi 43 yaşında ve öğretmen. Sadece 2 aydır Türkiye'de ve hakkımızda söylediği şeyler enteresan, genellikle çok tatlı. Türk kızlarını çok güzel buluyor. Ama buna karşın Türk erkekleri pek de yakışıklı sayılmazmış. Sosyalleşmeyi çok seviyor, flörtü de. Ama 2 başarısız flörtten sonra, Türk kızlarını anlamak konusunda kendine biraz zaman tanımaya karar vermiş.

 

Buradaki ilk flörtünden bahsediyor : "Aslında benden hoşlandığını hissediyorum ama sürekli benden kaçıyor. Daha da kötüsü, bana hep kızgınmış gibi davranıyor. Sanırım siz Türk kızlarının flört stili bu." Aklıma Çalıkuşu geldi. "Evet, bazen hoşlandığımız kişiden utanınca ya ondan kaçıyor ya da geriliyoruz" diyorum. Genç Çalıkuşu ile baş edemeyince, şefkatli kollarını kendisi için sonuna kadar açan bir diğer Türk kızı ile yeni bir flörte adım atmış. Bu kız da tam bizim kötü ünü düzeltecekken buluşma günü geldiğinde "Çok hastayım, yatıyorum, iptal edebilir miyiz?" demiş.

 

Bizimki de konuşmayı kesti. Çünkü ona "Hastalığıyla ilgilenmene gerek yok" diyip anlamasını bekledim. Tabii ki anladı. Ve Türk kızının diğer bir özelliği olan kararsızlıkla da böylelikle tanışmış oldu. Bu arada şu Türk kızlarının evlenme isteği konusuna da şöyle cevap verdim: "Aslında onlarda suç yok, onlara nefes aldırmayan ailelerde suç var. Eğer babaevinden giderse özgür olacağını zannediyor hepsi" dedim. Aslında her ülkede olan bir sorun olduğundan, anladı ne demek istediğimi.

 

Amaaa bu arada gerçek bir Türk kızı olarak ilk paragraftaki diyalogda, ona "Ayyy biz de size bayılıyoduk çünkü!" dememek için zor tuttum kendimi. Yabancıları bu şekilde ürkütmeyelim, lütfen biraz daha dikkat kızlarcım!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

 • 5 dakikada badem sütü yapımı!
  5 dakikada badem sütü yapımı!

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2556

 • Akne neden olur ve tedavisi nedir?
  Akne neden olur ve tedavisi nedir?

  Süresi : 02:07 İzlenme : 1440

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön