hafta sonu etkinlikleri

Selin Özavcı'dan hafta sonu etkinlik rehberi...

+ Sonra Oku
Kategori : Yaşam
1/4

Sergi

 

Sanatçı Nejat Kavvas’ın kadını, doğayı, soyut formları hayatı boyunca içinde yaşadığı çok kültürlülükten beslenerek yeniden yorumladığı Saydam Masallar isimli cam sergisi, Galeri Selvin 2’de sanatseverlerle buluşuyor. Sergi 15 Şubat’a kadar görülebilir.

 

Hush Galeri, 9 Mart’a kadar Yunan Sanatçı Manolis Anastasakos’un Personhood II isimli sergisine ev sahipliği yapıyor. Sanatçı, işlerinde Yunanistan’ın IMF ve AB denetimi altında kaldığı 2010 yılınae ve medyanın kışkırtmaları ile sağlanan gerilimli isyan atmosferine ayna tutuyor. Bu ortamın insan davranışları, içsel düşünceler ve duygulardaki yansımalarını belgeliyor. Sergi pazar ve pazartesi hariç her gün 11.00-18.00 saatleri arasında gezilebilir. Eşzamanlı olarak Hush Galeri’nin yan sokağında devam eden Neslihan Koyuncu’nun Haneden adlı sergisindeyse ev ve insan arasındaki varoluşsal ilişkinin evcil nesne ve görseller üzerinden yorumlanmasına tanıklık edebilirsiniz.

 

Gülşah Bayraktar’ın küçük tahta yüzeyler üzerine işlediği minyatür dünyaları ve hikâyeleri; Kendine Yakın sergisiyle 15 Mart’a kadar Mixer’de görülebilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön