Erkek arkadaşınız kontrol manyağı mı? İşte öyle olduğunu gösteren 8 işaret!

Eğer sevgilinizin haddini aştığını düşünüyorsanız, aşağıdaki maddelere bakmanızı tavsiye ederiz...

Erkek arkadaşınız kontrol manyağı mı? İşte öyle olduğunu gösteren 8 işaret!

Erkek arkadaşınızın kontrolcü olduğuna dair işaretleri öğrenmek kolay değildir. Aslında bu konu hakkında hiç düşünmediniz öyle değil mi? İplerin onun elinde olması durumunda, bütün işaretleri görebileceğinizi düşünüyorsunuz değil mi? 

Bu işaretlerden kulağınıza tanıdık gelen var mı? Unutmayın, iplerinizi eline alan bir sevgiliye ihtiyacınız yok. Ağırlığınızı ortaya koymanızda fayda var!

Sürekli eleştiri!
Sevgilinizin sizi kontrol ettiğinin en büyük işaretlerinden birisi, sizi sürekli eleştirmesidir. Sanki onsuz hiçbir şey yapamayacağınızı ve sizin bütün dünyası olduğunuzu hissettirmeye çalışır. En ufak bir kusurunuzu alır bunu büyütür ve daha iyi bir insan olmanız için ona muhtaç olduğunuzu hissettirir. Bu da kendinize olan güveninizi kaybetmenize ve kendinizi daha hassas hissetmenize neden olur.

Şüpheli yaklaşım!
Sizden sürekli şüphelenir ve doğruyu söyleyip söylemediğinizi sorgular durur. Eğer sürekli nerede olduğunuzu sorup duruyorsa ve cevabınıza inanmıyorsa, sizi sürekli kontrol ettiğinin işaretidir.

Sizin hakkınızda her şeyi öğrenmek istiyorsa!
Sizin hakkınızda her şeyi en ince detayına kadar öğrenmek mi istiyor? Nerede olduğunuzu, kiminle konuştuğunuzu, bir işi kaç saatte bitirdiğinizi, markete ne kadar sürede gidip geldiğinizi vs. Bu da önemli bir işarettir bayanlar. Özel hayatınız sizi ilgilendirir ve kimsenin burnunu sokmasına izin vermeyin.

Aşırı kıskançsa!
Neredeyse her ilişkide kıskançlık olur ancak sizin sevgiliniz aşırı kıskançsa, iplerin onun elinde olduğunun işareti olabilir. Telefonda ondan başkasıyla konuşmanıza dayanamıyorsa dikkat edin kızlar!

Onsuz dışarı çıkmanızdan hoşlanmıyorsa!
Bu durum, kıskançlıkla paraleldir. Eğer sevgiliniz onsuz, kız arkadaşlarınızla bile dışarı çıkmanızı istemiyorsa, kıskanç demektir. Unutmayın arkadaşlarınızla buluşmak en doğal hakkınız!

Onsuz eğlenmenizi istemiyorsa!
O yanınızda yokken eğlenmenizi istemiyor mu? Eve geldiğinizde moralinizi bozmaya mı çalışıyor? Bu da iyi bir işaret değildir kızlar ve buna dayanmak zorunda değilsiniz!

Hayatınız ile ilgili kararları veriyorsa!
Hayatınızla ilgili kararları o veriyorsa bu da erkek arkadaşınızın sizi kontrol ettiğinin göstergesidir. Konu, paranızı nasıl harcayacağınızdan tutun da, gideceğiniz restorana seçimi kadar geniş olabilir.

Hiç kendinde kusur bulmuyorsa!
Son olarak, kendinde hiç kusur bulmuyorsa ve bütün kabahati size yüklüyorsa bu da önemli bir işarettir. Her şey için sürekli sizi suçlar durur. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön